www.sportwings.cz

Bestway MOONSCHINE LOUNGE Nafukovací lehátko, červená, velikost UNI

Ve slevě tento produkt Bestway MOONSCHINE LOUNGE Nafukovací lehátko, červená, velikost UNI od skvělé a známé značky Bestway máte možnost získat na našich stránkách extra se slevou! Aktuálně v akci od 339 Kč. EAN: 6942138952025
Bestway MOONSCHINE LOUNGE Nafukovací lehátko
Více informací »
Značka: Bestway
339
Popis

Nafukovací lehátko Bestway MOONSCHINE LOUNGE s originálním vzorem je ideální pomocník pro odpočinek na vodě. Lehátko disponuje držátkem na pití.

Další zboží z kategorie Vodní sporty
Arena AIR JR Dětské plavecké brýle

Dětské plavecké brýle Arena AIR JR jsou ideální pro mladé rekreační a pravidelné plavce. Inovativní Air Seals tvar včelí plástve se stlačením přizpůsobí obličeji a poskytuje maximální komfort. Brýle jsou vybaveny tvrdými čočkami a samonastavitelným nosním můstkem. Dělený pásek je snadno nastavitelný pro bezpečné a pohodlné nošení i pro plavce s dlouhými vlasy.

379 Kč
Mikasa W6609W Dámský míč na vodní pólo

Dámský míč na vodní pólo Mikasa W6609W, který se především hodí na trénink, ale dá se využít i na zápas. Povrch z vysoce kvalitní speciální gumy, která zajišťuje výbornou úderovou plochu.

649 Kč
Sevylor CARAVELLE KK 85 2+1 Nafukovací člun

Lehoučký nafukovací člun Sevylor CARAVELLE KK 85 2+1 pro dvě dospělé a jedno dítě. Ke člunu je možné připojit elektrický motor jako pohodlnější alternativu pohonu veslováním. Bezpečnost zajišťují 4 nezávislé komory. Integrované měřidlo Sevytest ve stěně člunu dává informaci o optimálním nahuštění.

2 599 Kč
Bestway AIR STEP PUMP Nožní pumpa

Nožní pumpa Bestway AIR STEP PUMP vám pomůže při nafukování člunů, lehátek, kruhů a mnoho dalšího. Je malá a vy ji tak můžete pohodlně převést třeba na dovolenou u moře.

59 Kč
Máme v nabídce od značky Bestway
Bestway RING POOL Dětský bazén

Dětský bazén Bestway RING POOL pro osvěžení v horkém letním počasí. Design tvoří oblíbené postavičky z Mickeyho klubíku. S tímto bazénkem si děti užijí spoustu zábavy.

229 Kč
Bestway HEAVY DUTY REPAIR PATCH Samolepící záplaty

Sada záplat Bestway HEAVY DUTY REPAIR PATCH se skládá z 10 opravných samolepících folií pro bazény, čluny, nafukovací lehátka i nafukovací hračky. Lepení provádějte za sucha.

39 Kč
Bestway AIR STEP PRO PUMP Nožní pumpa

Nožní pumpa Bestway AIR STEP PRO PUMP poslouží při nafouknutí bazénků, člunů, lehátek, kruhů a mnoho dalšího.

199 Kč
Bestway TWO SECTION ALU Veslo

Multifunkční Bestway TWO SECTION ALU můžete používat jako dvě kratší vesla nebo jako jedno dlouhé pádlo s dvěma listy.

299 Kč