www.sportwings.cz

Bestway BUDDY CROC RIDE-ON Nafukovací krokodýl, zelená, velikost UNI

Velmi žádaný výrobek Bestway BUDDY CROC RIDE-ON Nafukovací krokodýl, zelená, velikost UNI od top značky Bestway lze nakoupit zrovna téměř zdarma! Nabídky od 229 Kč. EAN: 6941607312209
Bestway BUDDY CROC RIDE-ON Nafukovací krokodýl
Více informací »
Značka: Bestway
229
Popis

Nafukovací hračka Bestway BUDDY CROC RIDE-ON v podobě krokodýla podpoří dobrou zábavu v bazénu, na rybníka nebo na moři během horkých letních dní. Pevné plastové madlo napomůže ke stabilitě. Používejte pouze pod dohledem dospělé osoby a v hloubce, kde dítě dosáhne na dno.

Další zboží z kategorie Vodní sporty
Bestway JUNIOR RAFT Dětský nafukovací člun

Dětský nafukovací člun Bestway JUNIOR RAFT v roztomilém designu dopřeje dětem pohádkové lenošení na vodě. Vyroben z kvalitního a odolného vinylu. Používejte pod dohledem dospělé osoby a v hloubce, kde dítě dosáhne na dno.

249 Kč
Miton DORIS BAHAMS Potápěčský set

Potápěčský set Miton DORIS BAHAMS tvoří jednozorníková maska a šnorchl s výpustním ventilem. S touto sadou si naplno užijete šnorchlování a objevování krás podvodního světa.

379 Kč
COASTO ARGO SUP plovák

Allround paddleboard Coasto ARGO je primárně určen na klidnou vodu, ale uplatní se i na mírně peřejnatých řekách. Nášlapná plocha z měkčené pěny je příjemná na dotek a zároveň má protiskluzovou úpravu. Plovák je vybaven pruženkou pro připevnění nákladu, a to jak v přední části, tak i na zádi. Ve výbavě nechybí skládací pádlo, transportní vak a samozřejmostí je dvojčinná pumpa.

15 499 Kč
AQUOS COBIA Plavecká čepice

Čepice na plavání Aquos COBIA je ideální volba pro venkovní použití, bazén, ale i triatlon.

59 Kč
Máme v nabídce od značky Bestway
Bestway FANTASY DRAGON RIDE-ON Nafukovací drak

Nafukovací hračka Bestway FANTASY DRAGON RIDE-ON v podobě draka podpoří dobrou zábavu v bazénu, na rybníka nebo na moři během horkých letních dní. Pevná plastová madla napomůžou ke stabilitě. Používejte pouze pod dohledem dospělé osoby a v hloubce, kde dítě dosáhne na dno.

389 Kč
Bestway AIR STEP PRO PUMP Nožní pumpa

Nožní pumpa Bestway AIR STEP PRO PUMP poslouží při nafouknutí bazénků, člunů, lehátek, kruhů a mnoho dalšího.

199 Kč
Bestway FLIRTY FIESTA SWIM RING Nafukovací kruh

Nafukovací kruh Bestway FLIRTY FIESTA SWIM RING inspirován aztéckými vzory se stane báječným doplňkem do bazénu, rybníka nebo moře. Díky madlům se může vaše dítě bezpečně přidržovat a užívat si naplno sluníčka a vodních radovánek. Používejte pouze pod dohledem dospělé osoby a v hloubce, kde dítě dosáhne na dno.

189 Kč
Bestway PRINCESS SWIM RING Nafukovací kruh

Nafukovací kruh Bestway PRINCESS SWIM RING s oblíbeným motivem Disney princezen si vaše malá slečna rychle oblíbí. Ideální doplněk pro zvýšení bezpečí ve vodě. Používejte pouze pod dohledem dospělé osoby a v hloubce, kde dítě dosáhne na dno.

59 Kč