www.sportwings.cz

BEAL VIRUS 10 MM 50 M Lano, zelená, velikost 50 M

Tento unikátní produkt BEAL VIRUS 10 MM 50 M Lano, zelená, velikost 50 M od výrobce s mnohaletou tradicí BEAL jednoduše můžete získat na našich stránkách teď právě za báječnou cenu! Nyní získáte od 2 990 Kč.
EAN: 3700288281395
BEAL VIRUS 10 MM 50 M Lano
Ověřit dostupnost
Značka: BEAL
2 990

Univerzální lano Beal VIRUS pro široké spektrum uživatelů o průměru 10 MM. Certifikaci má pouze jako jednoduché lano. Určené pro příležitostné, ale i výkonnostní lezce. Díky svému průměru je vhodné pro většinu typů jistítek. Virus 10mm patří do základní skupiny Active Line, která nabízí dokonale vyvážený poměr cena/výkon.

Další zboží z kategorie Lezení

Jistící brýle PLASFUN EVO od francouzské značky YY Vertical jsou zpět s novým designem! Tyto brýle s lehkými a odolnými plastovými obroučkami mají nyní sportovní vzhled. Hranoly BK7 jsou zvětšené pro širší a pohodlnější výhled na lezce. Vhodné i pro nositele brýlí.

1 299 Kč

Nejpopulárnější a nejprodávanější kompletní slackline set a jeho delší varianta XL – Gibbon CLASSICLINE XL TREEWEAR SET. Velmi silný a statický popruh pro každého. Dokonalý víceúčelový set vhodný jak pro rodinu, tak i pro pokročilé slacklinery. Lety ověřený tradiční produkt výrobce Gibbon, který určuje směr a trendy ve slakliningu. Radost z balancování, jednoduchost celého systému, nekonečná zábava na zahradu i do parku nebo tréninkový doplněk. To vše ve dvou kusech (lajna a ráčna) vždy připravené a sbalené na cestu.

2 199 Kč

Jistící brýle CLIP UP od francouzské značky YY Vertical jsou evolucí pro všechny nositele brýlí. Stačí si je připnout na vlastní brýle a zajistit pohodlí svého partnera. Pasují na většinu optických a slunečních brýlí a malým pohybem jej lze přepínat mezi polohami Zapnuto a Vypnuto. Lichoběžníkové hranoly umožňují širší výhled na lezce při zachování důležitého periferního vidění.

1 559 Kč

Klasický expreskový set Ocún Falcon QD PA 16 s polyamidovou smyčkou a Falcon karabinami s vyšší světlostí zámku pro snazší cvakání lana a jistících bodů.

550 Kč

Pytlík na magnézium Ocún LUCKY + BELT v různobarevném provedení s pestrými, svěžími vzory speciálně pro ty, kdo se chtějí odlišit.

500 Kč

Velmi lehký a pohodlný sedací úvazek se třemi auto uzamykatelnými přezkami. Úvazek CAMP ENERGY CR 3 je vhodný pro lezení na všech úrovních. Díky své jednoduchosti je oblíbenou volbou na skalní stěny, více délky a je populární i na lezeckých stěnách. Tepelně tvarované polstrování zajišťuje maximální pohodlí i při delším odsednutí. Nohavičky se nastavují pomocí nastavitelných auto uzamykatelných spon, díky kterým se dá velikost rychle přizpůsobit. Úvazek Energy CR3 má 4 materiálová poutka zesílená bužírkou která navíc vzadu tvoří dostatečný prostor pro snadnější průlez komínem.

1 190 Kč

Šitá plochá smyce od značky Beal v šíři 18 MM. Klasická smyce, kterou zná a používá každý lezec. Poslouží dobře jako odsedka, prodloužení jištění atd. Jedná se o velice slabou „ostrou“ tužší smyci. Různé barvy u různých délek zjednodušují orientaci v materiálu.

189 Kč

Inovativní všestranné jistící a slaňovací zařízení Ocún HABU.

Doporučeno pro: 8,5 – 10,5 mm (jednoduchá lana), 7,1 – 9,2 mm (poloviční lana), 7,0 – 9,2 mm (dvojitá lana).

690 Kč
Máme v nabídce od značky BEAL

Beal SHADOW SOFT je klasický plně nastavitelný 4 přezkový sedák pro lezení i další aktivity. Technologie Web-Core Soft poskytuje mimořádný komfort díky optimálnímu rozložení tlaku na boky a stehna. Sedák SHADOW SOFT vyniká svou jednoduchostí a multifunkčním použitím. Systém 4 kovových přezek umožňuje nastavit sedák přesně na míru.

1 590 Kč

Beal DYNACLIP je odsedávací smyčka z dynamického lana se zašitým zakončením pro absolutní bezpečnost. Dynamické vlastnosti této smyčky jsou hlavní výhodou oproti běžně používaným plochým smyčkám. Její určení je zejména pro sportovní lezení a canyoning. Dynaclip je dostupný v několika délkách. Kratší délky této lanovice jsou vhodné zejména na indoor lezení a pro děti.

519 Kč

Lehké a poddajné lano Beal STINGER III UNICORE o tloušťce 9,4 MM má certifikaci pouze jako jednoduché lano. Stinger 9,4 MM je jedno z nejprodávanějších lan od BEALu. Je vhodné pro sportovní lezení i více délky na písku i žule. Svým průměrem není Stinger 9,4 MM vhodný pro jištění klasickou osmou, je vhodný do užšího kýble nebo poloautomatického jistítka. Díky variantám impregnace je lano vhodné pro všechna venkovní použití, avšak díky své malé tloušťce je určené pouze pro zkušené lezce. Stinger 9,4 MM je k dostání ve variantě impregnace Dry Cover. Všechny varianty Stingeru jsou vybaveny technologií UNICORE, která díky spojení jádra a opletu zvyšuje bezpečnost i životnost lana.

6 090 Kč

Víceúčelové ultralehké lano Beal JOKER UNICORE o tloušťce 9,1 MM bylo prvním na světě, které splnilo všechny tři normy pro dynamická lana. Díky variantám impregnace je lano vhodné pro všechna venkovní použití, avšak díky své tloušťce je vhodné zejména pro velmi zkušené lezce. Joker 9,1 MM je k dostání ve variantě impregnace Dry Cover. Všechny varianty Jokeru jsou vybaveny technologií UNICORE®, která díky spojení jádra a opletu zvyšuje bezpečnost i životnost lana.

4 890 Kč

Beal SHADOW SOFT je klasický plně nastavitelný 4 přezkový sedák pro lezení i další aktivity. Technologie Web-Core Soft poskytuje mimořádný komfort díky optimálnímu rozložení tlaku na boky a stehna. Sedák SHADOW SOFT vyniká svou jednoduchostí a multifunkčním použitím. Systém 4 kovových přezek umožňuje nastavit sedák přesně na míru.

1 790 Kč

AIR FORCE ONE od značky Beal je jistící a slaňovací kýbl pro jednoduchá (singl) lana v průměrech 8,5 (Beal Opera Unicore) – 10,5mm (Beal Top Gun Unicore). Vychytaná „V“ drážka zaručuje dokonalé tření pro rychlé zaseknutí lana.

459 Kč

Lano Beal KARMA s průměrem 9,8mm ideální pro začínající i velmi zkušené lezce. Certifikaci má pouze jako jednoduché lano. Tato tloušťka je výborným kompromisem mezi objemem lana a jeho dobrou manipulovatelností. Lano Karma je z řady Active Line, vhodné pro sportovní lezení. Toto základní lano se používá i při trénování těžkých cest, kde lano dostává zabrat a životnost je pak přibližně stejná jako u mnohem dražšího lana s impregnací.

4 790 Kč

Šitá plochá smyce od značky Beal v šíři 18 MM. Klasická smyce, kterou zná a používá každý lezec. Poslouží dobře jako odsedka, prodloužení jištění atd. Jedná se o velice slabou „ostrou“ tužší smyci. Různé barvy u různých délek zjednodušují orientaci v materiálu.

139 Kč