www.sportwings.cz

BEAL BAMBI II Dětský celotělový úvazek, červená, velikost UNI

Unikátní a žádaný výrobek BEAL BAMBI II Dětský celotělový úvazek, červená, velikost UNI od značky BEAL dostanete tady teď právě levně. Ceny od 999 Kč. EAN: 3700288203786
BEAL BAMBI II Dětský celotělový úvazek
Více informací »
Značka: BEAL
999
Popis

Beal BAMBI II je velmi jednoduchý, ale praktický celotělový úvazek pro děti s výškou 90-130 cm a hmotnosti do 40 kg. Postroj se vyznačuje čtyřmi rychlosponami s možností snadného nastavení velikosti (dvě ramenní + 2 stehenní).

Další zboží z kategorie Úvazky
OCÚN NEON W Dámský sportovní úvazek

Neon Lady je navržen tak, aby respektoval specifika ženské anatomie. Je velmi lehký a přesto poskytuje dostatečný komfort i při delším lezení nebo tréninku. V pase a na nohavicích má samosvorné přezky, které se přizpůsobí vašim aktuálním potřebám. Díky unikátnímu designu polstrování, které přesahuje nosné popruhy, se nikdy nebudete bolestivě zařezávat do kůže. Neon Lady má tři samosvorné přezky. D konstrukce nožních poutek neomezuje v pohybu. Jeho konstrukce zajišťuje rovnoměrné rozložení hmotnosti při pádu a respektuje ženskou anatomii.

1 890 Kč
OCÚN WEBEE 3 Úvazek

Ocún WEBEE 3 je sportovní úvazek, jehož konstrukční řešení je založeno na patentovaném konceptu WeBee Performance Technology. Díky tomu poskytuje WeBee 1 perfektní komfort (umocněný anatomicky tvarovaným polstrováním), lehkost, prodyšnost a zároveň dlouhou trvanlivost. Přidané přezky umožňují přenastavit obvod nohaviček – lze je kupříkladu rozšířit při zimním lezení, kdy je nutné obléci více vrstev oděvu. Patentovaná konstrukce polstrování úvazku zaručuje tvarovou flexibilitu, rovnoměrný rozklad sil a velmi účinnou ventilaci při minimální hmotnosti. Sendvič v pase je vyroben z 3D pěny PE EVA s uzavřenou buněčnou strukturou, která je odolná vůči oděru a omyvatelná. WeBee koncept je unikátní svojí jednovrstvou materiálovou skladbou bez dalších podšívkových a krycích vrstev, která poskytuje bezkonkurenční odolnost vůči vodě i potu.

1 300 Kč
OCÚN WEBEE CHEST LITE + TIE-IN SLING Hrudní úvazek

Ocún WEBEE CHEST LITE + TIE-IN SLING je ideální řešení pro spojení sedacího a hrudního úvazku. Hrudní úvazek lze bezpečně používat pouze v kombinaci se sedacími úvazkem.

1 290 Kč
OCÚN MOJO JR Dětský celotělový úvazek

Celotělový úvazek Ocún MOJO JR je správná volba pro řadu začínajících lezců a pro děti obzvláště. Celotělový popruhový úvazek Mojo je nastavitelný tak, aby padl jako ulitý nejrůznějším dětským postavám. Pro zvýšení komfortu při lezení jsou nohavičky ušity z pohodlného rozšiřujícího se popruhu. Díky navazování ve středu těla a opoře zad, kterou zaručují ramenní popruhy, nehrozí lezci při pádu žádná nepříjemná pozice těla. Mojo má jedno materiálové oko na expresky a další materiál.

1 190 Kč
Máme v nabídce od značky BEAL
BEAL STINGER III UNICORE 9

Lehké a poddajné lano Beal STINGER III UNICORE o tloušťce 9,4mm má certifikaci pouze jako jednoduché lano. Stinger 9,4mm je jedno z nejprodávanějších lan od BEALu. Je vhodné pro sportovní lezení i více délky na písku i žule. Svým průměrem není Stinger 9,4mm vhodný pro jištění klasickou osmou, je vhodný do užšího kýble nebo poloautomatického jistítka. Díky variantám impregnace je lano vhodné pro všechna venkovní použití, avšak díky své malé tloušťce je určené pouze pro zkušené lezce. Stinger 9,4mm je k dostání ve variantě impregnace Dry Cover. Všechny varianty Stingeru jsou vybaveny technologií UNICORE®, která díky spojení jádra a opletu zvyšuje bezpečnost i životnost lana.

6 090 Kč
BEAL BOOSTER III 9

Kompaktní měkké a velmi lehké lano o průměru 9,7mm má certifikaci pouze jako jednoduché lano. Booster je průkopníkem prvních tenkých lan a nabízí vynikající pevnost. Díky variantám impregnace je lano vhodné pro venkovní použití, avšak díky své malé tloušťce je určené pro zkušenější lezce. Booster je k dostání ve variantě impregnace Dry Cover. Všechny varianty Boosteru jsou vybaveny technologií UNICORE, která díky spojení jádra a opletu zvyšuje bezpečnost i životnost lana.

4 690 Kč
BEAL VIRUS 10 mm 50 m Lano

Univerzální lano Beal VIRUS pro široké spektrum uživatelů o průměru 10mm. Certifikaci má pouze jako jednoduché lano. Určené pro příležitostné, ale i výkonnostní lezce. Díky svému průměru je vhodné pro většinu typů jistítek. Virus 10mm patří do základní skupiny Active Line, která nabízí dokonale vyvážený poměr cena/výkon.

2 390 Kč
BEAL COMBI CLIFF Vak s plachetkou

Beal COMBI CLIFF je užitečný 45l vak s plachetkou na lano a lezecké příslušenství. Výhodou varianty vaku BEAL Combi Cliff je přístup přes obousměrný zip, umístěný v části zad, kterým se eliminuje ušpinění zad po odložení batohu na zem. Dále obsahuje 3 pevná poutka pro přenášení a 2 postranní síťované kapsy pro umístění láhve a skalního průvodce. Pro ještě větší komfort jsou k vaku připevněny dva ergonomické, polstrované ramenní popruhy s možností zavěšení na záda jako batoh. Používáním tohoto vaku zabráníte nežádoucímu znečištění, poškození a zauzlení lana během jištění či přepravy. Plachetka je vybavena barevnými oky pro spodní a horní konec lana, které tak usnadňují odmotávání a zamezují tvorbě uzlů.

1 190 Kč