www.sportwings.cz

Bauer VAPOR X2.7 GRIP STICK INT 65 P92 Hokejová hůl, černá, velikost 155

Často hledaný kus Bauer VAPOR X2.7 GRIP STICK INT 65 P92 Hokejová hůl, černá, velikost 155 od skvělé a známé značky Bauer lze pořídit tady nyní skutečně výhodně. Nabídky od 2 099 Kč. EAN: 688698387292
Bauer VAPOR X2.7 GRIP STICK INT 65 P92 Hokejová hůl
Více informací »
Značka: Bauer
2 099
Popis

Juniorská hokejka Bauer VAPORT X2.7 GRIP STICK INT 65 P92 s tvrdostí 65 a délkou 155 cm. Je skvělá především pro žákovské hráče, kterým vyhovuje zakulacený shaft a hledají nejlehčí hokejku v této cenové relaci s bodem ohybu ve spodní části shaftu. Technologie shaftu QRT je navržena pro co nejrychlejší přenos energie z rukou do čepele. Díky čemuž lze dosáhnout toho, že puk opustí čepel hokejky v co nejkratším možném čase. MaxBalance technologie čepele přináší zesílení v oblasti obvodu/hran a díky tomu je čepel odolnější, lehčí a má lepší balanc.

Další zboží z kategorie Hráč
Tohos BUFFALO 125 CM Dětská hokejka

Dětská hokejka TOHOS BUFFALO o délce 125cm. Hokejka je určená především na rekreační hru.

449 Kč
Tohos ATTACK 145 CM Dřevěná hokejka

Dřevěná hokejka Tohos ATTACK 145 CM je skvělá pro naučení základů a vhodná především pro rekreační hráče. Je vyrobená z kvalitních materiálů a dlouhá 145 cm.

499 Kč
Sulov DALLAS 125 CM Hokejka

Hokejka Sulov DALLAS 125 CM pro rekreační hraní.

289 Kč
Bauer NEXUS 3N GRIP STICK INT 55 Juniorská hokejka

Juniorská hokejka Bauer NEXUS 3N ve tvrdosti 55 se skvělou ER Spine technologii, která pro zlepšení výkonnosti využívá pětihranný shaft. Díky změně geometrie shaftu se mohly odstranit přebytečné vrstvy uhlíkových vláken v klíčových částech, kde se hokejka prohýbá a tím tak ještě více zvýraznit bod středního ohybu, který je typický pro modely Nexus. Výhody, které to přinese výkonnosti hokejky jsou dechberoucí: redukce váhy, rychlejší přenos energie do čepele, snadnější propružení hokejky při střele. Mezi další technologie na hokejce, které napomáhají hráči k lepším výkonům patří napojení čepele HP mold, které poskytuje pocit při hře jako u jednodílné konstrukce a na závěr MaxBalance konstrukce, redukuje váhu, zvyšuje odolnost a vylepšuje balanc čepele.

3 299 Kč
Máme v nabídce od značky Bauer
Bauer SUPREME S29 GLOVE JR Hokejové rukavice

Juniorské hokejové rukavice Bauer SUPREME S29 GLOVE JR jsou navrženy s důrazem na ergonomii. Díky tomu umožňují plynulý pohyb vašich rukou a zápěstí. Dlaň AX SUEDE QUTRO vám poskytne cit pro skvělou práci s holí. Výstelka THERMOMAX a HyperSense vložka v prstech poskytuje komfortní pocit.

2 799 Kč
Bauer S20 SUPREME S37 GRIP STICK INT 65 P92 Hokejová hůl

Hokejová hůl Bauer S20 SUPREME S37 GRIP STICK INT 65 P92 je určena pro výkonnostní mládežnické hráče, jejichž rodiče hledají model ve výhodném poměru cena/výkon. Tato hokejka je ve své cenové relaci suverénně nejlehčí a navíc díky technologii Maximum Power Kick pomáhá hráči při každé střele dosáhnout maximální razance.

2 299 Kč
Bauer FLEX PRACTICE JERSEY YTH Dětský hokejový dres

Žákovský hokejový dres Bauer FLEX PRACTICE JERSEY YTH využijete při tréninku i ostrých zápasech v amatérských soutěžích. Kvalitní materiál si vás získá svou lehkostí a dobrou životností. Zesílené švy se postarají o to, že dres nebude spoluhráčem pouze na jednu sezónu. Výrobci navrhli střih tak, aby stoprocentně podporoval hokejisty v pohybu.

569 Kč

Hokejová helma Bauer IMS 5.0 HELMET CMB II poskytuje dostatečnou ochranu pro trénink i zápas. Disponuje prvky jako jsou pěna o dvojí hustotě, dvojitý ochranný hřeben na temeni, snadné nastavení bez použití nářadí a splňuje certifikáty ochrany CSA, HECC a CE.

1 999 Kč