www.sportwings.cz

Bauer NEXUS 3N GRIP STICK SR 77 Hokejka, černá, velikost 165

Výjimečný produkt Bauer NEXUS 3N GRIP STICK SR 77 Hokejka, černá, velikost 165 s osvědčenou značkou Bauer jde získat momentálně v naši nabídce se slevou! Levně za 3 499 Kč. EAN: 688698424812
Bauer NEXUS 3N GRIP STICK SR 77 Hokejka
Více informací »
Značka: Bauer
3 499
Popis

Seniorská hokejka Bauer NEXUS 3N ve tvrdosti 77 se skvělou ER Spine technologii, která pro zlepšení výkonnosti využívá pětihranný shaft. Díky změně geometrie shaftu se mohly odstranit přebytečné vrstvy uhlíkových vláken v klíčových částech, kde se hokejka prohýbá a tím tak ještě více zvýraznit bod středního ohybu, který je typický pro modely Nexus. Výhody, které to přinese výkonnosti hokejky jsou dechberoucí: redukce váhy, rychlejší přenos energie do čepele, snadnější propružení hokejky při střele. Mezi další technologie na hokejce, které napomáhají hráči k lepším výkonům patří napojení čepele HP mold, které poskytuje pocit při hře jako u jednodílné konstrukce a na závěr MaxBalance konstrukce, redukuje váhu, zvyšuje odolnost a vylepšuje balanc čepele.

Další zboží z kategorie Hráč
CCM RIB 65K 85 SR 29 Hokejová hůl

Hokejka CCM RIB 65K 85 SR 29 je hůl vyšší střední třídy pro poloprofesionální hráče i nadšené hobíky. Díky svým jedinečným technologiím vám usnadní a zpřesní střelbu zápěstím a radikálně zvedne úspěšnost přihrávek.

3 290 Kč
Sulov DETROIT 154 cm Dětská hokejka

Dětská dřevěná hokejka Sulov DETROIT 154 cm. Hokejka se hodí především na rekreační hru.

399 Kč
CCM TITAN TPM 4020 23 Dřevěná hokejka

Dřevěná hokejka CCM TITAN TPM 4020 23 je ideální pro hobby hokej a hokejbal. Hůl tvoří lehká dřevěná žerď vyztužená grafitovými pásky a skelným vláknem, plastová ABS čepel s dřevěným jádrem.

1 199 Kč
Sulov OTTAWA 142 cm Dětská hokejka

Dětská dřevěná hokejka Sulov OTTAWA 142 cm. Hokejka se hodí především na rekreační hru.

379 Kč
Máme v nabídce od značky Bauer
Bauer FLEX PRACTICE JERSEY SR Hokejový dres

Tréninkový hokejový dres Bauer FLEX PRACTICE JERSEY SR využijete pro rozlišení během tréninků i amatérských zápasů. Kvalitní materiál a zesílené švy přidávají dresu na odolnosti pro situace, kdy by se dres mohl poškodit.

569 Kč
Bauer S20 SUPREME S37 GRIP STICK INT 65 P92 Hokejová hůl

Hokejová hůl Bauer S20 SUPREME S37 GRIP STICK INT 65 P92 je určena pro výkonnostní mládežnické hráče, jejichž rodiče hledají model ve výhodném poměru cena/výkon. Tato hokejka je ve své cenové relaci suverénně nejlehčí a navíc díky technologii Maximum Power Kick pomáhá hráči při každé střele dosáhnout maximální razance.

2 299 Kč
Bauer SUPREME S29 GLOVE JR Hokejové rukavice

Juniorské hokejové rukavice Bauer SUPREME S29 GLOVE JR jsou navrženy s důrazem na ergonomii. Díky tomu umožňují plynulý pohyb vašich rukou a zápěstí. Dlaň AX SUEDE QUTRO vám poskytne cit pro skvělou práci s holí. Výstelka THERMOMAX a HyperSense vložka v prstech poskytuje komfortní pocit.

2 799 Kč
Bauer SUPREME S29 GLOVE SR Hokejové rukavice

Seniorské hokejové rukavice Bauer SUPREME S29 GLOVE SR jsou navrženy s důrazem na ergonomii. Díky tomu umožňují plynulý pohyb vašich rukou a zápěstí. Dlaň AX SUEDE QUTRO vám poskytne cit pro skvělou práci s holí. Výstelka THERMOMAX a HyperSense vložka v prstech poskytuje komfortní pocit.

3 549 Kč