www.sportwings.cz

Bauer GARTER BELT SR Hokejové podvazky, černá, velikost

Tento vynikající produkt Bauer GARTER BELT SR Hokejové podvazky, černá, velikost od značky se skvělou pověstí Bauer snadno získáte zde nyní za akční cenu! V současnosti pořídíte za cenu 499 Kč.
EAN: 680680110680
Bauer GARTER BELT SR Hokejové podvazky
Ověřit dostupnost
Značka: Bauer
499

Hokejové podvazky Bauer GARTER BELT slouží k uchycení hokejových štulpen. Podvazkový pás klasického střihu s plastovými klipsy pro jisté a bezpečné uchycení štulpen. Podvazkový pás z 3,2 cm široké gumy je nastavitelný v rozsahu 76 – 102 cm.

Další zboží z kategorie Suspenzory

Juniorské hokejové podvazky Bauer GARTER BELT slouží k uchycení hokejových štulpen. Podvazkový pás klasického střihu s plastovými klipsy pro jisté a bezpečné uchycení štulpen. Podvazkový pás z 3,2 cm široké gumy je nastavitelný v rozsahu 55,9 – 73,7 cm (L – XL) a 50,8 – 58,4 cm (S – M)

429 Kč

Hokejové kšandy Bauer SUSPENDERS pro zajištění kalhot s nastavitelnou délkou od 91 do 137 cm. Kvalitní 3,8 cm široké seniorské kšandy s extra odolnými plastovými úchyty skvěle drží a jsou pohodlné.

499 Kč

Dětské hokejové kšandy Bauer SUSPENDERS junior pro zajištění kalhot s nastavitelnou délkou od 71,1 do 101,6 cm (L – XL) a 50,8 do 81,3 cm (S – M). Kvalitní 3,8 cm široké juniorské kšandy s extra odolnými plastovými úchyty skvěle drží a jsou pohodlné. Kšandy dodáváme v černé barvě.

329 Kč
Máme v nabídce od značky Bauer

Rukavice Bauer SUPREME M3 GLOVE-JR ocení každý juniorní hobby hráč, který se rád rozvíjí a pracuje na svém herním stylu. Přesně tohle totiž tyto rukavice každému hráči poskytnou – a to díky pohodlí a citu, který umožní lepší uchopení hokejky a přesnější střelbu.

3 099 Kč

Chrániče zápěstí Bauer WRIST GUARDS. Oblíbený doplněk hokejové výstroje, který vyplní mezeru mezi rukavicí a loketním chráničem.

529 Kč

Náhradní kolečka do inline bruslí Bauer HI-LO STR 4PK 80MM/82A jsou určeny na asfaltové povrchy či stezky. Kolečka mají jedny z nejpopulárnějších parametrů, které vám zajistí rychlé a plynulé bruslení.

679 Kč

Taška Bauer CORE WHEELED BAG SR je skvělou volbou pro všechny hokejisty, kteří chtějí kvalitní tašku.

3 399 Kč

Chrániče ramen Bauer Supreme M3 doslova (za)padnou jako ulité na tělo každého intermediate hobby hráče (12-14let). Ramena získají maximální ochranu a jejich segmentace spolu s přesně umístěnými ohybovými body poskytnou každému hráči na ledě dostatek pohybu a hbitosti.

3 249 Kč

Dětská hokejka Bauer VAPOR JUNIOR GRIP STK 30 P92 je ideální pro všechny začínající a mírně pokročilé hráče, kteří chtějí zahájit svou mládežnickou kariéru, nebo si třeba jenom nepřejí, aby kluci sehráli vypjatý hokejový zápas na místním rybníce bez jejich účasti.

1 969 Kč

Hokejové štulpny BAUER FLEX STOCK HOCKEY SOCK YTH jsou určené pro hráče žákovských kategorií, kteří chtějí během hry být v pohodě jako profesionálové. Skvělý komfort zajistí lehký a prodyšný materiál, který svou kvalitou převyšuje tradiční pletené štulpny. Kombinace pohodlí, praktičnosti a jednoduché krásy přispěje k zářivým výkonům. Štulpny i zásluhou kvalitního materiálu dokonale přilnou k chráničům, a tak můžete klidně šetřit izolepou. Díky 2 páskům na suchý zip se štulpna ani při rychlém sprintu nepřetáčí a zůstává na svém místě.

779 Kč

Chrániče zápěstí Bauer WRIST GUARDS. Oblíbený doplněk hokejové výstroje, který vyplní mezeru mezi rukavicí a loketním chráničem.

529 Kč