www.sportwings.cz

Babolat MY OVERGRIP Tenisová omotávka, mix, velikost UNI

Velmi žádaný kus Babolat MY OVERGRIP Tenisová omotávka, mix, velikost UNI od dodavatele zboží Babolat získáte zde za výhodnou cenu. Teď za akční cenu 139 Kč. EAN: 3324921857992
Babolat MY OVERGRIP Tenisová omotávka
Více informací »
Značka: Babolat
139
Popis

Tenisová vrchní omotávka Babolat MY OVERGRIP z odolného materiálu a výbornou absorpcí vlhkosti.

Další zboží z kategorie Tenis
Babolat SYNTEC PRO Základní tenisový grip

Omotávka Babolat SYNTEC PRO je vyhledávána závodními tenisty. Tento grip zajišťuje lepší cit pro míč. Díky přilnavé textuře budete mít větší jistotu v držení rakety.

219 Kč
Babolat PURE AERO JR 25 Juniorská tenisová raketa

Tenisová raketa Babolat PURE AERO JR 25 vyniká svým úžasným designem, který vychází ze skutečné rakety fenomenálního Rafaela Nadala. Je vybavena stejnými technologiemi jako jeho dospělá verze (Aeromodular2 a FSI Spin). Se svou délkou 635 cm je ideální pro závodní juniorské hráče, kteří hledají raketu kombinující sílu a optimální spin.

1 699 Kč

Potítko Yonex WRISTBAND se skvělou absorpcí potu. Zajišťuje maximální komfort a váš dobrý pocit. Perfektně doplní váš sportovní outfit.

169 Kč
Babolat MY GRIP Omotávka

Omotávka Babolat MY GRIP je extra přilnavá svrchní omotávka, která se díky stretchovému povrchu velmi lehce aplikuje.

139 Kč
Máme v nabídce od značky Babolat
Babolat BALLFIGHTER BOY 21 Dětská tenisová raketa

Tenisová raketa Babolat BALLFIGHTER BOY 21 je prodávána vypletená a s obalem. Určena pro děti od 5 do 7 let s výškou od 110 cm. Součástí rakety je takzvaný Memo Grip, který učí malého tenistu přirozeně držet raketu na konci rukojeti.

599 Kč
Babolat CLUB RH X 3 WIMBLEDON Tenisová taška

Tenisová taška Babolat CLUB RH X 3 WIMBLEDON má jednu kapsu na rakety a příslušenství uzavíratelnou na zip. Díky polstrovanému popruhu ji můžete pohodlně přenášet na rameni. Postranní kapsa slouží k uložení drobných věcí, jako například peněženky nebo klíčů.

699 Kč
Babolat RED FELT X3 Tenisové míčky

Tenisový míček Babolat RED FELT X3 je ideální pro děti a úplné začátečníky. Je výrazně pomalejší a mírně větší než běžné míče, takže usnadňuje nacvičování správné techniky tenisových úderů. Schválen ITF a FFT.

219 Kč
Babolat GREEN X3 Tenisové míčky

Tenisový míček Babolat GREEN X3 je ideální pro středně pokročilé hráče a děti, které už hrají po celé ploše kurtu. Je pomalejší než standartní míče, takže pomáhá zdokonalovat techniku tenisových úderů. Schválen ITF a FFT.

179 Kč