www.sportwings.cz

Atomic PROLINK ACCESS SKATE Běžecké vázání na bruslení, černá, velikost UNI

Tento velmi oblíbený produkt Atomic PROLINK ACCESS SKATE Běžecké vázání na bruslení, černá, velikost UNI od značky s dlouholetou tradicí Atomic k dostání tady za super peníze! Výhodně teď u nás za 999 Kč. EAN: 887445152101
Atomic PROLINK ACCESS SKATE Běžecké vázání na bruslení
Více informací »
Značka: Atomic
999
Popis

Vázání Atomic PROLINK ACCESS SKATE v sobě kombinuje výjimečný cit a maximální pohodlí. Díky dvoudrážkovému systému dochází k bezprostřednímu přenosu síly mezi botou a lyží. Pár váží pouze 258g, má ergonomické manuální vypínání a zapínání a je kompatibilní s NNN® a Turnamic®.

Další zboží z kategorie Běžecké vázání
Rossignol RACE CLASSIC BLACK WHITE-XC Běžecké vázání na klasiku

Běžecké vázání ROssignol RACE CLASSIC BLACK WHITE-XC je kompatibilní s podrážkami běžkařských bot NNN® a Prolink®. Poskytuje vysokou úroveň výkonu pro sportovní nebo rekreační běžkaře. Jednoduchý posun vázání bez nářadí umožňuje nastavit těžiště podle sněhových podmínek a systém Step-In poskytuje beznámahové zapnutí nebo vypnutí vázání.

1 790 Kč
Rottefella XCELERATOR 2.0 CLASSIC Vázaní na běžky na klasiku

Vázaní na běžky na klasiku Rottefella XCELERATOR 2.0 CLASSIC nabízí maximální kontrolu ve stopě. Nízká hmotnost a profil umožňuje podat maximální výkon.

1 710 Kč
Rottefella XCELERATOR PRO SKATE Vázaní na běžky na bruslení

Vázání Rottefella XCELERATOR PRO SKATE je určeno pro bruslařský styl. Vázání je vhodné na běžky s deskou NIS.

2 290 Kč
Atomic PROLINK ACCESS CLASSIC Turistické běžecké vázání

Lehké turistické vázání Atomic PROLINK ACCESS CLASSIC v sobě kombinuje výjimečný cit a maximální pohodlí. Díky dvoudrážkovému systému dochází k bezprostřednímu přenosu síly mezi botou a lyží. Pár váží pouze 258g, má ergonomické manuální vypínání a zapínání a je kompatibilní s NNN® a Turnamic®.

990 Kč
Máme v nabídce od značky Atomic
Atomic PRO C3 SKINTEC MED + SP Běžecké lyže na klasiku s podporou stoupání

Vynikající sportovní běžecké lyže Atomic PRO C3 SKINTEC MED + SP je vybavena stoprocentním mohérovým pásem, který zajistí tu nejlepší podporu při stoupání. Tyto běžky jsou vybaveny vázáním Prolink Shift Pro CL.

9 490 Kč

All-Mountain boty Atomic HAWX PRIME 90 jsou skvělou kombinací výkonu a pohodlí pro středně pokročilé i začínající lyžaře se střední šířkou nohy. Díky technologii ProLite jsou lehké, navíc mají tepelně tvarovatelný skelet i vnitřní botu díky technologii Memory Fit, což je zárukou komfortu a pohodlí jak při sportovní jízdě, tak při celodenním rekreačním lyžování.

7 499 Kč
Atomic VANTAGE JR 130-150 + C 5 GW Juniorské sjezdové lyže

Juniorské sjezdové lyže Atomic Vantage jr 130-150 + C 5 GW se skvěle hodí pro mladé lyžaře ve věku 8 – 11 let, kteří chtějí ukázat sebevědomou jízdu na lyžích. Díky technologii Bend-X, která zajišťuje snadnější zatáčení lyže, ideální prohnutí a lepší kontakt se sněhem, si děti lyžovačku jistě užijí.

4 699 Kč

Sjezdové lyže Atomic REDSTER MX + M 10 GW jsou inspirované designem závodní řady REDSTER. Jsou lehce ovladatelné a hodí se na upravené sjezdovky. Lehké dřevěné jádro Light Woodcore ve spojení s pěnovým Densolite Core zaručuje nízkou váhu lyží.

9 999 Kč