www.sportwings.cz

ARMADA LOCATOR 88 Skialpové lyže, hnědá, velikost 172

Tento velmi oblíbený produkt ARMADA LOCATOR 88 Skialpové lyže, hnědá, velikost 172 od známé kvalitní značky ARMADA získáte zrovna za příznivou cenu. V akci od 17 390 Kč.
EAN: 842339188932
ARMADA LOCATOR 88 Skialpové lyže
Ověřit dostupnost
Značka: ARMADA
17 390
Popis

Šetří každý gram a přitom se cestou dolů nechovají jako běžky. Nový model Armada LOCATOR 88 boří všechny předsudky o tom, že sjezd na ultralehkých skialpových tyčkách je noční můra. Opak je pravdou. Ve spolupráci s horskými vůdci z Innsbrucku stvořili v Armada něco, s čím budeš první nahoře i dole. K tomu účelu jsou o trochu méně vykrojené, mají odlehčené jádro Caruba Core a lehké a pevné hrany 1.7 Lightweight Edge. Díky AR75 Sidewall a osvědčenému EST All Mountain Rockeru se Locator 88 při sjezdu chová jako nekompromisní král terénu, je jedno jestli zrovna napadl prach nebo se přes noc vytvořila zmrzlá krusta. Korunu tomu nasadí titanalová vložka pod vázáním, která pohlcuje nepříjemné vibrace a rychlá skluznice Comp Series Base s uhlíkovými částicemi. Při výšlapu oceníš designově vychytanou patku AR Bat Tail ve tvaru Batmana, ve které bude upevňovací klip tvých pásů vždy vycentrován a už ho nikdy nebudeš při chůzi ztrácet a bezprizorně courat ve sněhu.

Další zboží z kategorie Skialpinismus

BCA STEALTH 300: Nejsilnější sonda pro profesionály, kteří pracují v hluboké sněhové pokrývce.

1 399 Kč
BCA DOZER 2T Lavinová lopata

Lavinová lopata BCA DOZER 2T střední velikosti pro profesionály i nadšené amatéry. Větší list a delší teleskopická rukojeť než u modelu 1T. Pro všechny, kteří berou přehazování sněhu stejně vážně.

1 699 Kč

S pánskými odlehčenými skialpinistickými lyžáky Rossignol ALLTRACK PRO 110 LT GW pohodlně vyšlapete každou horu a jízdu dolů si můžete dát naplno bez kompromisů. Pokud máte rádi skialpinistické túry stejně jako jízdu na sjezdovce, tak tento model je určený právě pro vás. Tvrdostí 110 jsou určené pro výborné lyžaře, kteří jsou výkonnostně a technicky na dobré úrovni. Vrchní skelet se dá uvolnit pro zadní náklon, takže jsou dostatečné volné pro bezpečnou a pohodlnou chůzi a pohyb v terénu. Šířka skeletu 100mm je pro užší chodidla a zaručuje přesnost při ovládaní lyže. Generative design lyžáky odlehčuje při zachovaní výkonnosti ať už jste na sjezdovce nebo v terénu mimo sjezdovky.

10 799 Kč
FRENDO PELLE TELESCOPIQUE Teleskopická lopata na sníh

Ultraskladná, prvotřídní, kvalitní lopata Frendo PELLE TELESCOPIQUE na sníh se 3 teleskopickými prvky s hliníkovou rukojetí. K vyhrabání protilavinového krytu v zasněženém svahu. Určeno pro vysokohorskou turistiku, ledovcové lezení, ski alpy, zimní přechody hor a kopců. Ke všem aktivitám, kde hrozí lavinové nebezpečí. Díky třem teleskopickým panelům je velmi kompaktní. Vezměte si ji v zimě snadno všude s sebou!

699 Kč
Máme v nabídce od značky ARMADA
ARMADA SKIN LOCATOR 88 Stoupací pásy pro lyže LOCATOR 88

Stoupací pásy Armada SKIN LOCATOR 88 střižené na míru ly žím Locator. Nic nemusíš měřit, řezat. Stačí nalepit a jít. Přichycení k lyži pomocí Cobra Clipu. Osvědčený mix mohéru s nylonem zajistí odolnost, skvělý skluz a ještě lepší přilnavost na namrzlém sněhu.

4 990 Kč
ARMADA N SHIFT MNC 10 Skialpové vázání

Jedno vázání je kombinací dvou – alpského sjezdového vázání se stoupacím pinovým vázáním. Už si nemusíte vybírat které lyže zvolíte. Stačí mít namontováno na svých nejoblíbenějších lyžích vázání Armada N SHIFT MNC 10 a během minutky se můžete rozhodnout, jestli chcete v poklidu stoupat do kopce, nebo agresivně projíždět mezi polomy a zasněženými stromky. Certifikace MNC umožňuje použít pro sjezd klasické boty (norma Alpine, GripWalk, Walk To Ride = WTR), nebo skialpové boty dle normy Touring. Pro výstup musí mít samozřejmě piny.

10 990 Kč
ARMADA N TRACER TOUR Skialpinistické "pinové" vázání

Lehké a odolné skialpové vázání Armada N TRACER TOUR pro pinové boty. Snadné nasazení špičky zajišťuje patentovaný Step-In Aid. Velká rozteč šroubů je navržena pro použití na širších lyžích a úspěšně bojuje proti vytržení vázání.

12 290 Kč
ARMADA Teleskopické hůlky Teleskopické hůlky

Lehké freeridové hůlky armada CARBON ADJUSTABLE se širokými 80 mm košíčky s ostrou, karbidovou špičkou nezklamou na ledu ani v hlubokém sněhu. Karbonové vlákno sníží váhu, bez obětování kvality a odolnosti. Nejoblíbenější hůlky celého Armada týmu se dají lehce složit a připevnit k batohu, takže nepřekáží v technických pasážích, kdy je potřeba někam povylézt. Inovovaná rukojeť z nového příjemného mixu materiálů korku a gumy perfektně sedí v dlaních. Pod rukojetí je speciální zóna prodlouženého úchytu, kterou oceníš především při prudkých zig-zag traverzech, kde nechceš štelovat délku hůlky při každé otočce. Průměr zasunovacích částí hůlky je 16 a 14 mm. Nechybí nastavitelný široký pásek na ruku s logem.

3 890 Kč