www.sportwings.cz

Arena PULL KICK Plavecká deska, růžová, velikost UNI

Tento neodolatelný výrobek Arena PULL KICK Plavecká deska, růžová, velikost UNI od přední značky Arena máte možnost nakoupit ještě dnes opravdu výhodně! Pouze nyní za 849 Kč. EAN: 3468334669503
Arena PULL KICK Plavecká deska
Více informací »
Značka: Arena
849
Popis

Plavecká deska Arena PULL KICK je ideální pro trénink paží a nohou. Tato multifunkční pomůcka, piškot a deska v jednom, zajišťuje výbornou polohu těla ve vodě. Jako plavecká deska nabízí několik různých poloh rukou. Při použití jako piškot zaručuje její asymetrický tvar vynikající, ergonomické uchycení. Je měkká, lehká a neměla by chybět žádnému plavci.

Další zboží z kategorie Vodní sporty
Sevylor TAHAA Nafukovací kajak

Lehký nafukovací kajak pro dvě osoby Sevylor TAHAA je ideální k nenáročné plavbě po jezerech, klidných řekách či v blízkosti mořské pláže. Tři nezávislé nafukovací komory a integrované měřidlo tlaku zvyšují bezpečnost. Snadný transport zajišťuje systém BPS, kdy se vyfouknutá loď sbalí do úhledného balíčku, který díky popruhům můžete nést na zádech jako batoh.

3 799 Kč
HS Sport GLITTER RAINBOW RING Nafukovací kruh

Nafukovací kruh HS Sport GLITTER RAINBOW RING v pestrých barvách duhy zpříjemní chvíle u vody a zajistí spoustu legrace. Neslouží jako záchranná pomůcka.

219 Kč
Bestway KONDOR 3000 RAFT SET Nafukovací člun

Nafukovací člun Bestway KONDOR 3000 RAFT SET je vyroben z trvanlivého PVC. Bezpečnost zvyšuje tříkomorová konstrukce a ventily zamezující rychlému vypouštění. Nafukovací dno zvyšuje pohodlí při sezení. S tímto člunem můžete objevovat krásu tajuplných zátok a zažít spoustu dobrodružství.

1 399 Kč

Celoobličejová maska Miton UTILAFS má integrovaný šnorchl, který umožňuje potápěči přirozeně dýchat nosem i ústy. Určena výhradně na šnorchlování na vodní hladině. Díky širokému zornému poli si můžete naplno vychutnávat krásu podvodního světa.

519 Kč
Máme v nabídce od značky Arena
Arena SPIDER MIRROR Juniorské plavecké brýle

Juniorské tréninkové a závodní brýle Arena SPIDER MIRROR mají odolné čočky s ochranou proti mlžení a UV záření. Těsnění ze silikonu je velice jemné a perfektně přilne k obličeji. Velikost jednoduše přizpůsobíte díky nastavitelné sponě na dvojitém pásku.

449 Kč
Arena COBRA CORE SWIPE Plavecké brýle

Závodní plavecké brýle Arena COBRA CORE SWIPE disponují nejpokročilejší technologií Swipe Anti-Fog. Jedná se o jedinečnou ochranu proti zamlžení, která trvá až 10krát déle. Pokud se brýle zamlží, jednoduše jemně setřete špičkou prstu vnitřní čočku. Vybaveny jsou také duálním silikonovým páskem s nastavitelnou RFA sponou.

1 399 Kč
Arena COBRA ULTRA SWIPE Plavecké brýle

Závodní plavecké brýle Arena COBRA ULTRA SWIPE disponují nejpokročilejší technologií Swipe Anti-Fog. Jedná se o jedinečnou ochranu proti zamlžení, která trvá až 10krát déle. Pokud se brýle zamlží, jednoduše jemně setřete špičkou prstu vnitřní čočku. Vybaveny jsou také duálním silikonovým páskem s nastavitelnou RFA sponou.

1 649 Kč
Arena GOOGLE CASE Pouzdro na brýle

Luxusní pouzdro na brýle značky Arena GOGGLE CASE chránící brýle před poškozením v designových barvách.

269 Kč