www.sportwings.cz

Arena LOGO MOULDED CAP Plavecká čepice, fialová, velikost UNI

Neodolatelný produkt Arena LOGO MOULDED CAP Plavecká čepice, fialová, velikost UNI od populárního výrobce Arena máte možnost koupit tady teď právě levně! Nabídka již od 319 Kč. EAN: 3468336113684
Arena LOGO MOULDED CAP Plavecká čepice
Více informací »
Značka: Arena
319
Popis

Plavecká čepice Arena LOGO MOULDED CAP je určena pro intenzivní trénink. Zajišťuje lepší skluz ve vodě a menší odpor. Chrání vlasy před chlórem. Vyrobena z odolného, elastického materiálu, je odolná vůči chlóru a bez PVC.

Další zboží z kategorie Vodní sporty
Bestway GLITTER SEAHORSE SWIM RING Nafukovací kruh

Nafukovací kruh Bestway GLITTER SEAHORSE SWIM RING ve tvaru mořského koníka je naplněn zlatými třpytkami, které se na slunci krásně blýskají. Díky madlům se můžou děti bezpečně přidržovat a užívat si naplno sluníčka a vodních radovánek. Používejte pouze pod dohledem dospělé osoby a v hloubce, kde dítě dosáhne na dno.

299 Kč
HS Sport GOLD WATER LOUNGER Nafukovací plovák

Nafukovací plovák HS Sport GOLD WATER LOUNGER ve tvaru jednorožce zpestří každý váš pobyt u vody. Díky úchytům se můžete bezpečně přidržovat a užívat si naplno sluníčka a vodních radovánek.

549 Kč
Arena COBRA ULTRA SWIPE MIRROR Plavecké brýle

Nejmodernější tmavé zrcadlové brýle Arena COBRA ULTRA SWIPE MIRROR disponují nejpokročilejší technologií Swipe Anti-Fog, což je jedinečná ochrana proti zamlžení. Trvá až 10krát déle. Pokud se brýle zamlží, jednoduše jemně setřete špičkou prstu vnitřní čočku. Vybaveny jsou také duálním silikonový páskem s nastavitelnou RFA sponou a mají 3 vyměnitelné nosní můstky.

1 789 Kč
Arena ANTIFOG SPRAY AND SWIM Sprej proti mlžení brýlí

Sprej proti mlžení brýlí Arena ANTIFOG SPRAY AND SWIM byl vyvinut na základě revoluční technologie, která přináší mimořádně jasné vidění. Po nastříknutí na skla nemusíte brýle oplachovat a čekat, je naprosto bezpečný pro oči. Jeho rychlé a efektivní použití se vám jistě bude hodit.

269 Kč
Máme v nabídce od značky Arena
Arena THE ONE JR Dětské plavecké brýle

Dětské plavecké brýle Arena THE ONE JR, první brýle, které vznikly na základě výzkumu tisíců typů obličejů – mají exkluzivní design těsnění, díky kterému sedí všem. Mají odolná polykarbonátová skla, samonastavitelný nosník, který se přizpůsobí velikosti obličeje.

499 Kč
Arena COBRA ULTRA SWIPE Plavecké brýle

Závodní plavecké brýle Arena COBRA ULTRA SWIPE disponují nejpokročilejší technologií Swipe Anti-Fog. Jedná se o jedinečnou ochranu proti zamlžení, která trvá až 10krát déle. Pokud se brýle zamlží, jednoduše jemně setřete špičkou prstu vnitřní čočku. Vybaveny jsou také duálním silikonovým páskem s nastavitelnou RFA sponou.

1 269 Kč
Arena ZOOM NEOPREN Plavecké brýle

Plavecké tréninkové komfortní brýle Arena ZOOM NEOPREN pro aktivní a rekreační plavání.

379 Kč
Arena AIR JR Dětské plavecké brýle

Dětské plavecké brýle Arena AIR JR jsou ideální pro mladé rekreační a pravidelné plavce. Inovativní Air Seals tvar včelí plástve se stlačením přizpůsobí obličeji a poskytuje maximální komfort. Brýle jsou vybaveny tvrdými čočkami a samonastavitelným nosním můstkem. Dělený pásek je snadno nastavitelný pro bezpečné a pohodlné nošení i pro plavce s dlouhými vlasy.

379 Kč