www.sportwings.cz

Arena GOOGLE CASE Pouzdro na brýle, černá, velikost UNI

Hodně žádaný výrobek Arena GOOGLE CASE Pouzdro na brýle, černá, velikost UNI od známé značky Arena máte možnost získat momentálně na webu levně! V současnosti pořídíte za cenu 269 Kč. EAN: 3468335830650
Arena GOOGLE CASE Pouzdro na brýle
Více informací »
Značka: Arena
269
Popis

Luxusní pouzdro na brýle značky Arena GOGGLE CASE chránící brýle před poškozením v designových barvách.

Další zboží z kategorie Vodní sporty

Čepice Miton FUNDY je vhodná na plavání nejen v bazénu, ale i ve volné přírodě.

49 Kč
Finnsub WAVE FIN Ploutve

Potápěčské ploutve Finnsub WAVE FIN můžete využít na plavání i potápění. Jsou vyrobené ze dvou materiálů. Lehký polypropylen vyplňuje guma, která zaručuje nízkou hmotnost. Vnitřní botička dobře sedí téměř na každé noze.

549 Kč
Miton BALI Juniorská potápěčská maska

Juniorská potápěčská maska Miton BALI je ideální pro potápění a jiné vodní radovánky. Velikost můžete přizpůsobit pomocí stahovatelného silikonového pásku.

329 Kč
Finnsub REEF MASK Potápěčská maska

Potápěčská maska Finnsub REEF MASK s malým vnitřním objemem a širokým zorným úhlem. Vyrobená z kvalitního transparentního silikonu, díky kterému jednoduše přilne každému tvaru obličeje.

449 Kč
Máme v nabídce od značky Arena
Arena EVERYDAY BRIEF Pánské slipové plavky

Pánské slipové plavky Arena EVERYDAY BRIEF se pyšní technologií materiálu MaxLife, který zaručuje výjimečnou rezistenci vůči chlóru a slunečnímu záření. Na dotek jemná tkanina poskytuje tu nejlepší volnost pohybu. Jsou odolné vůči odírání a mořské soli. Díky svým trvanlivým a extrémně pružným vlastnostem perfektně sedí a jsou vhodné pro každodenní trénink.

699 Kč
Arena COBRA ULTRA SWIPE Plavecké brýle

Závodní plavecké brýle Arena COBRA ULTRA SWIPE disponují nejpokročilejší technologií Swipe Anti-Fog. Jedná se o jedinečnou ochranu proti zamlžení, která trvá až 10krát déle. Pokud se brýle zamlží, jednoduše jemně setřete špičkou prstu vnitřní čočku. Vybaveny jsou také duálním silikonovým páskem s nastavitelnou RFA sponou.

1 649 Kč
Arena AIRSPEED MIRROR Plavecké brýle

Plavecké brýle Arena AIRSPEED MIRROR s inovativním těsněním, které se ideálně přizpůsobí vašemu obličeji a vyvíjí tlak pouze tam, kde je ho potřeba. Čočky jsou zrcadlové a z vnitřní strany zatmavené. Ideální pro plavání v otevřeném bazénu.

769 Kč
Arena TRACKS MIRROR SWIM GOGG Plavecké brýle

Komfortní brýle značky Arena TRACKS MIRROR SWIM GOGG pro aktivní či rekreační plavání. Mají měkké polykarbonátové zrcadlové čočky s ochranou proti mlžení a UV ochranou a samonastavitelným nosním můstkem. Těsnění je komfortní průsvitné,perfektně sedí a nezanechá téměř žádné stopy na obličeji kolem očí. Brýle jsou vybaveny silikonovým páskem se zadní lehce nastavitelnou sponou,možnost uvolnění pásku jedním prstem.

589 Kč