www.sportwings.cz

Arena COBRA CORE SWIPE Plavecké brýle, tmavě zelená, velikost UNI

Oblíbený a akční produkt Arena COBRA CORE SWIPE Plavecké brýle, tmavě zelená, velikost UNI od výrobce s mnohaletou tradicí Arena lze koupit u nás teď v bezva akci! Výhodně za 1 399 Kč. EAN: 3468336511855
Arena COBRA CORE SWIPE Plavecké brýle
Více informací »
Značka: Arena
1 399
Popis

Závodní plavecké brýle Arena COBRA CORE SWIPE disponují nejpokročilejší technologií Swipe Anti-Fog. Jedná se o jedinečnou ochranu proti zamlžení, která trvá až 10krát déle. Pokud se brýle zamlží, jednoduše jemně setřete špičkou prstu vnitřní čočku. Vybaveny jsou také duálním silikonovým páskem s nastavitelnou RFA sponou.

Další zboží z kategorie Vodní sporty
Arena NOSE CLIP PRO II Vodní skřipec

Klip na nos Arena NOSE CLIP PRO II je ideální na plavání a další vodní sporty. Zabraňuje pronikání vody do nosu. Díky měkkým polštářkům je velice pohodlný a dlouhodobě pevně sedí.

199 Kč
Arena SPIDER MIRROR Juniorské plavecké brýle

Juniorské tréninkové a závodní brýle Arena SPIDER MIRROR mají odolné čočky s ochranou proti mlžení a UV záření. Těsnění ze silikonu je velice jemné a perfektně přilne k obličeji. Velikost jednoduše přizpůsobíte díky nastavitelné sponě na dvojitém pásku.

449 Kč
Saekodive ANTI-FOG SPRAY Sprej proti zamlžení

Sprej proti zamlžení Saekodive je vhodný jak pro plavce, tak pro potápěče.

119 Kč
AQUOS NOSE CLIP Nosní svorka

Skřipec na nos Aquos NOSE CLIP pro plavání a jiné vodní sporty. Ochrání před nepříjemným vniknutím vody do nosu a vy si tak můžete naplno užít trénink.

49 Kč
Máme v nabídce od značky Arena
Arena ELITE HAND PADDLE 2 Plavecké packy

Packy Arena ELITE HAND PADDLE 2 jsou základní pomůckou pro zlepšení plaveckého stylu a posílení svalů horních končetin. Hladký povrch, kulatý otvor uprostřed a menší otvory po stranách pacek umožňují lepší cit pro vodu. 

559 Kč
Arena THE ONE WOMAN Dámské plavecké brýle

Plavecké brýle Arena THE ONE WOMAN jsou speciálně navržené pro ženy. Vyvinuty na základě výzkumu tisíců obličejů. Exklusivní design těsnění zaručuje, že sedí naprosto všem. Samonastavitelný nosník se jednoduše přizpůsobí velikosti obličeje. Brýle jsou vhodné na plavání jak v bazénu, tak na triatlon.

549 Kč
Arena ANTIFOG SPRAY AND SWIM Sprej proti mlžení brýlí

Sprej proti mlžení brýlí Arena ANTIFOG SPRAY AND SWIM byl vyvinut na základě revoluční technologie, která přináší mimořádně jasné vidění. Po nastříknutí na skla nemusíte brýle oplachovat a čekat, je naprosto bezpečný pro oči. Jeho rychlé a efektivní použití se vám jistě bude hodit.

269 Kč
Arena BUBBLE 3 JR Juniorské plavecké brýle

Juniorské plavecké brýle Arena BUBBLE 3 JR jsou určené pro děti ve věku od 6 do 12 let. Nosník je možné nastavit do polohy, která nejlépe vyhovuje správné vzdálenosti očnic. Silikonový pásek lze také regulovat tak, aby brýle na hlavě perfektně držely.

249 Kč