www.sportwings.cz

Arcore WRIGHT Dětské sluneční brýle, černá, velikost UNI

Nejprodávanější produkt Arcore WRIGHT Dětské sluneční brýle, černá, velikost UNI od odblíbeného výrobce Arcore je k získání tady nyní za mimořádně nízkou cenu! Za bezkonkureční cenu 149 Kč. EAN: 2000002424963
Arcore WRIGHT Dětské sluneční brýle
Více informací »
Značka: Arcore
149
Popis

Sluneční brýle Arcore WRIGHT jsou díky atraktivnímu designu oblíbeným dětským doplňkem. Ochrání oči jak při cyklistice, tak běhání.

Další zboží z kategorie Sportovní

Technicky propracované sportovní brýle Bliz s použitím nejmodernějších technologií a materiálů pro různé druhy sportů. Vzhledem k ceně a výbavě jsou ideální pro rekreační sportování. Tak jako ostatní modely značky Bliz jsou testovány ve spolupráci s profesionálními sportovci.

599 Kč
Finmark FNKX2321 Sportovní sluneční brýle

Sportovní brýle Finmark FNKX2321 vhodné na veškeré druhy sportu. Ochrání váš zrak proti škodlivému UV záření, nečistotám ve vzduchu a létajícímu hmyzu.

469 Kč
Bliz BREEZE SMALL Sportovní brýle

Sportovní brýle Bliz BREEZE SMALL jsou určené pro zákazníky s menším obličejem. Poskytují široké zorné pole a velmi nízkou hmotnost. Jsou určené pro cyklistiku i jiné sporty. Odnímatelná horní část rámečku brýlí a možnost výměny straniček brýlí za pásek kolem hlavy dává možnost libovolné kombinace. Brýle jsou opatřeny úpravou snižující možnost poškrábání skel (Antiscratch) a hydrofobní úpravou odpuzující kapky vody (Anti-water). Nastavitelný nosník a koncovky brýlí zajistí dokonalé usazení na obličeji.

2 899 Kč
Arcore FLITE Sportovní sluneční brýle

Bezrámečkové sluneční brýle Arcore FLITE skvěle padnou každému sportovci. Poskytují ochranu zraku díky odolnému sklu z polykarbonátu. Vhodné do proměnných podmínek.

499 Kč
Máme v nabídce od značky Arcore
Arcore IZZY Běžecká čelenka

Běžecká čelenka Arcore IZZY je ideální na běh, ale jistě ji využijete i při dalších sportovních aktivitách. Funkční materiál zajišťuje odvod vlhkosti z čela.

149 Kč
Arcore MIRRAGE Lyžařská přilba

Lyžařská helma Arcore MIRRAGE je úspěšný model, nyní ještě lepší a v novém atraktivnějším barevném provedení.

Velikost: S (55 – 56 cm), M (57 – 58 cm)

1 999 Kč
Arcore WRITER 125 Skládací koloběžka

Lehká skládací koloběžka Arcore WRITER 125 je určena pro mladé začínající jezdce a jezdkyně do 50 kg hmotnosti. Ovladatelnost jsme zvýšili rozšířením řídítek na 37,5 cm a díky nízkému nášlapu jen 7 cm od země bude jízda na koloběžce snazší i pro nejmenší.

799 Kč
Arcore DODRIO Cyklistická přilba

Cyklistická přilba Arcore DODRIO v dámském designu je určena pro juniorky i dospělé cyklistky. Je snadno nastavitelná, výborně odvětraná a navíc dobře vypadá. Technologie INFUSION zaručuje nízkou hmotnost a tím pádem větší komfort nošení.

S (50-54 cm), M (52-58 cm), L (58-62 cm)

449 Kč