www.sportwings.cz

Arcore BLACK RETEZOVY ZAMEK Řetězový zámek, černá, velikost UNI

Tento zlevněný produkt Arcore BLACK RETEZOVY ZAMEK Řetězový zámek, černá, velikost UNI od výrobce Arcore snadno získáte právě teď v naší nabídce téměř zdarma. Nyní za akční cenu 198 Kč. EAN: 2000002462620
Arcore BLACK RETEZOVY ZAMEK Řetězový zámek
Více informací »
Značka: Arcore
198 249 Kč Sleva -20%
Popis

Řetězový zámek Arcore BLACK RETEZOVY ZAMEK s nylonový potahem. Součástí balení jsou dva klíčky.

Další zboží z kategorie Zámky
Arcore AL 11 Zámek

Vysoce odolný zámek Arcore AL 11 ve tvaru podkovy. Poslouží pro zabezpečení většiny kol na krátkou vzdálenost.

399 Kč
One CHAIN 3.0 Zámek na kolo

One CHAIN 3.0 je robustní a kvalitní řetězový zámek, který spolehlivě zabezpečí Vaše kolo nebo motocykl. Zámek je vyrobený z kvalitní tvrzené oceli a určitě oceníte praktický ochranný nylonový obal řetězu. Délka zámku je 1.000 mm a zámek poskytuje stupeň zabezpečení 7. Součástí balení jsou 2 bezpečnostní klíče.

299 Kč
Pealock NFC KLÍČENKA K odemykání zámku Pealock

Preferujete místo NFC karty spíše klíčenku? K Pealocku můžete přidat až 5 NFC klíčenek / karet / náramků

99 Kč
One CHAIN 3.0 Řetězový zámek

One CHAIN 3.0 je robustní a kvalitní řetězový zámek, který spolehlivě zabezpečí vaše kolo nebo motocykl. Zámek je vyrobený z kvalitní tvrzené oceli a určitě oceníte praktický ochranný nylonový obal řetězu. Délka zámku je 1 000mm a zámek poskytuje stupeň zabezpečení 7. Součástí balení jsou 2 bezpečnostní klíče.

299 Kč
Máme v nabídce od značky Arcore
Arcore RUBY Juniorské lyžařské brýle

Dětské či juniorské lyžařské brýle Arcore RUBY v novém designu jsou ideální do jakéhokoliv počasí, zejména potom pro jasnou nebo zataženou oblohu. Díky UV ochraně budou oči vašich nejmenších lyžařů a lyžařek v bezpečí. Dvojitý zorník navíc zvyšuje jejich skvělý komfort.

399 Kč
Arcore SCOOTER WHEEL 125 Náhradní kolečko

Náhradní kolečko Arcore SCOOTER WHEEL 125 pro koloběžky s kolečky o velikosti 125 mm. Plastové (PP) jádro koleček zabezpečí dostatečnou pevnost a povrch z polyuretanu zase pohodlnou jízdu.

149 Kč
Arcore ABL-3 ZVONEK Cyklistický zvonek

Cyklistický zvonek Arcore ABL-3 v pěkném dětském designu s jednoduchým ovládáním palcem. Možnost uchycení na všechny řídítka kol a koloběžek.

49 Kč
Arcore Sluneční brýle Sluneční brýle

Sluneční brýle Arcore FARMAN jsou vhodné pro všechny vaše sportovní aktivity. Zahnutí rámečku pro vždy dokonalý výhled hezky padne na tvář a zamezí osvitu zezadu nebo z boku. Gumové stranice a nosník zamezí nechtěnému pohybu brýlí a ty tak zůstanou na svém místě počas celé doby nošení.

399 Kč