www.sportwings.cz

Arcore ACC 3 Bezdrátový tachometr, černá, velikost UNI

Ve slevě výrobek Arcore ACC 3 Bezdrátový tachometr, černá, velikost UNI od značky s dlouholetou tradicí Arcore jednoduše seženete u nás teď za super peníze! Výhodně teď u nás za 599 Kč. EAN: 2004894299883
Arcore ACC 3 Bezdrátový tachometr
Více informací »
Značka: Arcore
599
Popis

Cyklocomputer Arcore ACC 3 s rozšířeným množstvím funkcí pro uspokojení nároků jakéhokoliv jezdce. Větší displej a modernější vzhled dodává příjemnější dojem během jízdy a jednodušší rozpoznání jednotlivých měřených údajů.

Další zboží z kategorie Tachometry

Bezdrátový cyklocomputer One BRAIN 20.0 ATS v atraktivním designu s velkým a přehledným 4 segmentovým displejem a velkými číslicemi. Computer nabízí 20 funkcí včetně hodin či ukazatele spotřeby kalorií. Jistě oceníte i jednoduchou montáž a intuitivní přehledné ovládání.

599 Kč
Sigma BASELINE 800 Cyklocomputer

Sigma BC 800 je snadno nastavitelný cyklocomputer pro nenáročné uživatele toužící po základních funkcích v kvalitním provedení. Tento computer nabízí 8 základních funkcí.

499 Kč

Drátový voděodolný cyklocomputer One BRAIN 10.0 s 10 funkcemi. Jistě oceníte velký a přehledný displej, který je dobře čitelný i při slunečném počasí. Výhodou je snadná montáž a také ovladatelnost.

198 Kč

Bezdrátový a voděodolný cyklocomputer One BRAIN 14.0 ATS se 14 funkcemi. Má velkým a přehledný displej. Vyznačuje se snadnou montáží a ovladatelností. Bezdrátový analogový přenos dat (ATS).

298 Kč
Máme v nabídce od značky Arcore
Arcore CRUISER Cyklobatoh

Cyklobatoh Arcore CRUISER s odvětraným zádovým systémem a ramenními popruhy. Batoh s objemem 9L se dobře nosí díky nastavitelnému hrudnímu popruhu, je ideální pro celodenní výlety.

599 Kč
Arcore ARL-4 Zadní světlo

Zadní světlo na kolo Arcore ARL-4 s 0,5W LED diodou a Li-Pol akumulátorem. Je malé a lehké. Má režim svícení nebo blikání. Snadná a rychlá montáž bez nářadí.

199 Kč
Arcore BLK KABELOVY ZAMEK Lankový zámek

Lankový zámek Arcore BLK KABELOVY ZAMEK s pryžovým potahem. Součástí jsou i dva klíče.

79 Kč
Arcore SOLO II Dámské cyklistické rukavice

Dámské cyklistické rukavice Arcore SOLO II jsou vhodné pro rekreační i hobby cyklistky. Komfort rukavic zvyšuje výborné odvětrání a ergonomicky prošitá dlaň s HDF polstrováním. Nechybí taháčky pro snadné sundání.

229 Kč