www.sportwings.cz

Arcore ABL-2 ZVONEK Cyklistický zvonek, bílá, velikost UNI

Tento velmi oblíbený výrobek Arcore ABL-2 ZVONEK Cyklistický zvonek, bílá, velikost UNI od výrobce se skvělou pověstí Arcore jde pořídit právě teď v nabídce za akční cenu. Výhodně teď u nás za 49 Kč. EAN: 2000002462927
Arcore ABL-2 ZVONEK Cyklistický zvonek
Více informací »
Značka: Arcore
49
Popis

Praktický zvonek Arcore ABL-2 se snadným ovládáním s možností uchycení na všechny řídítka kol a koloběžek.

Další zboží z kategorie Zvonky
Arcore ABL-2 ZVONEK Cyklistický zvonek

Praktický zvonek Arcore ABL-2 se snadným ovládáním s možností uchycení na všechny řídítka kol a koloběžek.

49 Kč

Zvonek na kolo One MINI se silným zvukem a s uchycením na řídítka. Zvonek lze snadno namontovat na všechny typy řídítek.

48 Kč
Quick KLAKSON Klakson na kolo

Klakson od značky Quick je skvělým doplňkem kola, který vydává hlasitý zvuk. Systém používání klaksonu mačkáním je pro dítě jednoduchý.

79 Kč
Quick O 2.22 Zvonek na kolo

Designový a minimalistický zvonek od značky Quick.

149 Kč
Máme v nabídce od značky Arcore

Rukavice Arcore Evade s neprofukavým materiálem na svrchní části chrání před chladem a větrem. Jsou vhodné pro více druhů sportů (běžky, kolo, nordic walking, běh turistika, atd.). Chrání také zápěstí před chladem pružným nápletem.

149 Kč
Arcore BATOU Sluneční brýle

Povedené sluneční brýle Arcore BATOU mají lehké a odolné obroučky z materiálu Grilamid TR 90 a polycarbonátové čočky odolné proti nárazům a poškrábání. Celorámečkový design zabezpečuje dodatečnou ochranu proti poškrábání sklem při pádu. Čočky navíc zvyšují ostrost a kontrast ve zhoršených světelných podmínkách.

699 Kč
Arcore BAE Dívčí lyžařské brýle

Dívčí lyžařské brýle Arcore BAE jsou vhodné pro všechny mladé lyžařky. Brýle jsou vyrobeny z kvalitního a odolného materiálu. Pořiďte tyto brýle svým ratolestem i vy.

299 Kč

Velmi oblíbený model lyžařské helmy Arcore VOX je nyní ještě lepší, díky přidanému upínacímu systému, který umožňuje jednoduché a rychlé nastavení velikostí.

Velikost: S/M (52 – 58 cm), M/L (58 – 64 cm)

599 Kč