www.sportwings.cz

AQUOS EAR PLUG + NOSE CLIP SET Ucpávka uší a nosní svorka, černá, velikost UNI

Tento oblíbený produkt AQUOS EAR PLUG + NOSE CLIP SET Ucpávka uší a nosní svorka, černá, velikost UNI s osvědčenou značkou AQUOS jde nakoupit zde za akční cenu! V současnosti pořídíte za cenu 99 Kč.
AQUOS EAR PLUG + NOSE CLIP SET Ucpávka uší a nosní svorka
Ověřit dostupnost
Značka: AQUOS
99
Popis

Sada vodního skřipce a ucpávek uší Aquos EAR PLUG + NOSE CLIP SET zaručuje maximální pohodlí při plavání a jiných vodních sportech. Nosní svorka je vyrobena z kvalitního materiálu s měkkými polštářky.

Další zboží z kategorie Vodní sporty
HS Sport KRABIČ Plavecké rukávky

Dětské plavecké rukávky HS SPORT. Jsou vhodné do bazénu, na koupaliště nebo k moři.

69 Kč
Miton WAVE Potápěčské ploutve

Potápěčské ploutve Miton WAVE určené pro rekreační plavání a šnorchlování na dovolené. Jednoduchá a spolehlivá konstrukce s vysokou životností umožní bez problémů sledovat podmořský život.

249 Kč
Arena SIRENE Dámská plavecká čepice

Dámská plavecká čepice Arena SIRENE je určena pro dlouhé vlasy. Mírně tvarovaný a extra měkký silikon poskytuje ultra pohodlné nošení bez záhybů. Čepice chrání vlasy před chlórem a snižuje odpor.

399 Kč
AQUOS SHINER Šnorchl

Šnorchl Aquos SHINER s ohebnou prostřední částí a silikonovým náustkem má v horní částí ochranu před vniknutím stříkající vody. Při ponoru se trubice naplní vodou.

159 Kč
Máme v nabídce od značky AQUOS
AQUOS OPAL SNR Dámské šortky

Šortky AQUOS OPAL SNR vhodné pro rekreační plavání a pohyb u vody. Mají elastický pas, praktické kapsy a super design na léto. Ideální kousek do horkých dní.

249 Kč
AQUOS KOLE Chlapecké plavky s nohavičkou

Chlapecké plavky s nohavičkou Aquos KOLE. Jsou vhodné na trénink i pro aktivní plavání. Mají možnost regulace pasu pomocí tkaničky uvnitř pásku.

249 Kč
AQUOS CUSK Juniorská plavecká čepice

Tato juniorská plavecká čepice Aquos CUSK je přizpůsobená většímu objemu, takže je ideální pro dlouhé vlasy. Vhodná do bazénu i pro venkovní použití, včetně triatlonu.

99 Kč
AQUOS Set tří vodotěsných vaků Set tří vodotěsných vaků

Set tří vodotěsných odlehčených vaků Aquos UL DRY BAG 1 2 8L s rolovacím uzávěrem. Tyto vaky ochrání osobní věci při vodních sportech nebo na horské túře, jestliže vás přepadne náhlý déšť. Jsou ideální na doklady, mobil a jiné nezbytnosti.

249 Kč