www.sportwings.cz

AQUATIC NEMO MASK KIDS Dětská potápěčská maska, transparentní, velikost UNI

Kvalitní a oblíbený produkt AQUATIC NEMO MASK KIDS Dětská potápěčská maska, transparentní, velikost UNI od této skvělé značky AQUATIC jednoduše můžete najít u nás za rozumné peníze. Nyní získáte od 199 Kč. EAN: 8594188980671
AQUATIC NEMO MASK KIDS Dětská potápěčská maska
Více informací »
Značka: AQUATIC
199
Popis

Dětská potápěčská maska AQUATIC NEMO MASK KIDS s jedním neděleným zorníkem v krásných transparentních barvách je určena pro menší děti. Díky nastavitelnému pásku dobře přilne na obličej a perfektně sedí.

Další zboží z kategorie Vodní sporty
Arena AIR-SOFT Komfortní plavecké brýle

Komfortní plavecké brýle Arena AIR-SOFT jsou ideální pro fitness plavce. Inovativní vzduchová těsnění s voštinovým designem jsou vyvinuta tak, aby se stlačila a přizpůsobila vašemu obličeji a distribuovala tlak pouze tam, kde je to nutné a pro super lehký pocit. Rozdělený popruh je individuálně nastavitelný pro bezpečné a pohodlné nošení, také s dlouhými vlasy. Čočky jsou vybaveny vrstvou proti zamlžování, UV ochranou 400 a neobsahují PVC.

499 Kč
AQUOS CISCO Dětská plavecká čepice

Dětská plavecká čepice Aquos CISCO zaujme svým vzhledem všechny malé plaváčky. Univerzální použití nejen v bazénu, ale i ve venkovním prostředí.

89 Kč
Arena POWERFIN PRO Plavecké ploutve

Plavecké ploutve Arena POWERFIN PRO jsou ideální pomůckou pro pokročilé a závodní plavce. Díky speciálním zářezům a tvarování do špičky dochází k rychlejšímu zpětnému tahu a silnějšímu kopnutí. Navrženy na pravou a levou nohu.

1 399 Kč
Arena THE ONE JR Dětské plavecké brýle

Dětské plavecké brýle Arena THE ONE JR, první brýle, které vznikly na základě výzkumu tisíců typů obličejů – mají exkluzivní design těsnění, díky kterému sedí všem. Mají odolná polykarbonátová skla, samonastavitelný nosník, který se přizpůsobí velikosti obličeje.

499 Kč
Máme v nabídce od značky AQUATIC
AQUATIC MARE SET KIDS Juniorský potápěčský set

Juniorský set na potápění AQUATIC MARE SET KIDS umožňuje dětem objevovat podvodní svět. Díky nastavitelnému pásku maska dobře přilne na obličej a perfektně sedí. Šnorchl lze připevnit na masku pomocí praktického držáku.

299 Kč
AQUATIC GUPPY FINS JR Dětské potápěčské ploutve

Dětské potápěčské ploutve AQUATIC GUPPY FINS JR jsou vhodné pro šnorchlování a plavání. Jednoduchá a spolehlivá konstrukce s vysokou životností umožní bez problémů sledovat podvodní život. Vnitřní botička dobře sedí téměř na každé noze.

399 Kč
AQUATIC SEE KIDS MASK Dětská šnorchlovací maska

Celoobličejová šnorchlovací maska Aquatic SEE KIDS MASK s integrovaným šnorchlem je vhodná pro děti, kterým umožní volně a přirozeně dýchat na hladině a sledovat podmořský svět. Široké zorné pole umožní dobrý výhled. Díky ergonomii v oblasti nosu se nemlží. Technologie Dry Top omezí vniknutí vody do šnorchlu. Výpustný ventil v oblasti brady umožní odtok vody při zvednutí hlavy, masku tedy není třeba během šnorchlování sundávat. Nastavitelné elastické pásky jsou pohodlné a netahají vlasy. Součástí masky je držák kamery Go Pro pro záznam pestrého světa pod vodou.

749 Kč
AQUATIC LION MASK Potápěčská maska

Potápěčská maska AQUATIC LION MASK je skvělým doplňkem pro dovolenou kdekoliv u vody. Umožňuje objevovat krásu světa pod hladinou. Díky nastavitelnému pásku lze upravit velikost přesně podle vašich potřeb.

279 Kč