www.sportwings.cz

AQUATIC MARE MASK KIDS Juniorská potápěčská maska, transparentní, velikost UNI

Tento velmi žádaný produkt AQUATIC MARE MASK KIDS Juniorská potápěčská maska, transparentní, velikost UNI s pečetí kvality od značky AQUATIC je k získání online za neuvěřitelně výhodnou cenu! Nyní pořídíte jen za 349 Kč.
EAN: 8594188980480
AQUATIC MARE SET KIDS Juniorský potápěčský set
Ověřit dostupnost
Značka: AQUATIC
349

Juniorská potápěčská maska AQUATIC MARE MASK KIDS s jedním neděleným zorníkem v krásných transparentních barvách je určena pro větší děti. Díky nastavitelnému pásku dobře přilne na obličej a perfektně sedí.

Další zboží z kategorie Vodní sporty

Potápěčská maska Finnsub CLIFF CARBON skvěle padne a sluší. S moderním karbonovým vzhledem budete na pláži i pod vodou cool. Díky širokému zornému úhlu je v masce velmi dobře vidět pod vodou. Kvalitní měkký silikon, ze kterého je lícnice vyrobena, je velice příjemný a přizpůsobivý každému tvaru obličeje.

549 Kč

Lehký nafukovací kajak pro dvě osoby Sevylor TAHAA je ideální k nenáročné plavbě po jezerech, klidných řekách či v blízkosti mořské pláže. Tři nezávislé nafukovací komory a integrované měřidlo tlaku zvyšují bezpečnost. Snadný transport zajišťuje systém BPS, kdy se vyfouknutá loď sbalí do úhledného balíčku, který díky popruhům můžete nést na zádech jako batoh.

3 799 Kč

Juniorská potápěčská maska Finnsub CORAL JR s děleným zorníkem dovoluje malým potápěčům objevovat krásy podvodního světa. Lícnice z transparentního silikonu zajistí příjemné přilnutí k obličeji.

399 Kč

DRY BAG CLEAR MESH značky JR GEAR o objemu 50 litrů v transparentním provedení. Skvěle poslouží k ochraně vašich věcí při plavbě na člunu, sjíždění peřejí na raftu nebo brodu přes řeku.

279 Kč

Dámská plavecká čepice Arena SIRENE je určena pro dlouhé vlasy. Mírně tvarovaný a extra měkký silikon poskytuje ultra pohodlné nošení bez záhybů. Čepice chrání vlasy před chlórem a snižuje odpor.

399 Kč

Pouzdro Saekodive GOGGLES CASE slouží k bezpečnému uložení plaveckých, slunečních i dioptrických brýlí. Je vhodné také k bazénu nebo na pláž.

199 Kč

Allround paddleboard Gladiator ORIGIN 10’6“ je vyroben dvouvrstvou technologií drop-stitch, která zachovává nízkou hmotnost, zároveň umožňuje natlakovat plovák až na 26 PSI. Snadné přenášení umožňují strategicky umístěná madla na přídi, středu i zádi. Nechybí pružné lanko pro uchycení drobného nákladu. Nášlapnou plochu pokrývá protiskluzová podložka.

11 999 Kč

Plavecká deska Arena PULL KICK je ideální pro trénink paží a nohou. Tato multifunkční pomůcka, piškot a deska v jednom, zajišťuje výbornou polohu těla ve vodě. Jako plavecká deska nabízí několik různých poloh rukou. Při použití jako piškot zaručuje její asymetrický tvar vynikající, ergonomické uchycení. Je měkká, lehká a neměla by chybět žádnému plavci.

849 Kč
Máme v nabídce od značky AQUATIC

Dětský set na potápění AQUATIC NEMO SET KIDS umožňuje i nejmenším objevovat podvodní svět. Díky nastavitelnému pásku maska dobře přilne na obličej a perfektně sedí. Šnorchl lze připevnit na masku pomocí praktického držáku.

299 Kč

S dětskou plovací vestou AQUATIC PINGUIN budete mít jistotu, že je vaše dítě ve vodě v bezpečí. Dva přední nastavitelné popruhy zajistí ideální přizpůsobení. Spodní popruh zamezuje vyklouznutí z vesty. Díky reflexním páskům na límci a výrazné žluté barvě je viditelnost zaručena z velké vzdálenosti. Pro větší bezpečnost je k jednomu z pásků přidělaná píšťalka.

899 Kč

Celoobličejová šnorchlovací maska Aquatic SEE KIDS MASK s integrovaným šnorchlem je vhodná pro děti, kterým umožní volně a přirozeně dýchat na hladině a sledovat podmořský svět. Široké zorné pole umožní dobrý výhled. Díky ergonomii v oblasti nosu se nemlží. Technologie Dry Top omezí vniknutí vody do šnorchlu. Výpustný ventil v oblasti brady umožní odtok vody při zvednutí hlavy, masku tedy není třeba během šnorchlování sundávat. Nastavitelné elastické pásky jsou pohodlné a netahají vlasy. Součástí masky je držák kamery Go Pro pro záznam pestrého světa pod vodou.

749 Kč

Nastavitelné potápěčské ploutve AQUATIC MAKO FINS jsou vhodné pro šnorchlování a plavání. Ergonomický design pružného listu v kombinaci gumy a polypropylenu umožní sledovat bez problému podmořský svět.

549 Kč

Juniorský set na potápění AQUATIC MARE SET KIDS umožňuje dětem objevovat podvodní svět. Díky nastavitelnému pásku maska dobře přilne na obličej a perfektně sedí. Šnorchl lze připevnit na masku pomocí praktického držáku.

349 Kč

Potápěčská maska AQUATIC TIGER je skvělým doplňkem pro dovolenou kdekoliv u vody. Umožňuje objevovat krásu světa pod hladinou. Díky nastavitelnému pásku lze upravit velikost přesně podle vašich potřeb.

199 Kč

Juniorská potápěčská maska AQUATIC MARLIN MASK je skvělým doplňkem pro dovolenou kdekoliv u vody. Umožňuje objevovat krásu světa pod hladinou. Díky nastavitelnému pásku a jemné silikonové lícnici dobře přilne na obličej a perfektně sedí.

349 Kč

Potápěčský set AQUATIC SHARK SET je skvělým doplňkem pro dovolenou kdekoliv u vody. Umožňuje objevovat krásu světa pod hladinou. Díky nastavitelnému pásku a jemné silikonové lícnici maska dobře přilne na obličej a perfektně sedí. Šnorchl lze připevnit na masku pomocí praktického držáku.

599 Kč