www.sportwings.cz

AQUATIC FOX SET Potápěčský set, modrá, velikost UNI

Tento neodolatelný výrobek AQUATIC FOX SET Potápěčský set, modrá, velikost UNI od naší známé značky AQUATIC pohodlně nakoupíte tady a teď pořád výhodně. Na našich stránkách za 599 Kč. EAN: 8594188980602
AQUATIC FOX SET Potápěčský set
Více informací »
Značka: AQUATIC
599
Popis

Potápěčský set AQUATIC FOX SET umožňuje objevovat krásu světa pod hladinou. Díky silikonové lícnici maska perfektně přilne k obličeji a velmi dobře těsní. Šnorchl lze připevnit na masku pomocí praktického držáku.

Další zboží z kategorie Vodní sporty
Arena THE ONE Plavecké brýle

Plavecké brýle Arena THE ONE. První brýle, které vznikly na základě výzkumu tisíců typů obličejů – mají exkluzivní design těsnění, díky kterému sedí všem. Mají odolná polykarbonátová skla a samonastavitelný nosník, který se přizpůsobí velikosti obličeje. Brýle jsou vhodné jak do bazénu, tak i na triathlon.

499 Kč
AQUATIC NEMO SET KIDS Dětský potápěčský set

Dětský set na potápění AQUATIC NEMO SET KIDS umožňuje i nejmenším objevovat podvodní svět. Díky nastavitelnému pásku maska dobře přilne na obličej a perfektně sedí. Šnorchl lze připevnit na masku pomocí praktického držáku.

299 Kč
AQUOS BAMBOO Juniorská šnorchlovací maska

Juniorská šnorchlovací maska AQUOS BAMBOO je ideální pro šnorchlování a další vodní radovánky. Velikost lze přizpůsobit pomocí nastavitelného silikonového pásku.

249 Kč
Arena THE ONE MASK MIRROR Plavecké brýle

Univerzální plavecké brýle Arena THE ONE MASK MIRROR s velkým pohledovým prostorem. Mimořádně měkké a trvanlivé silikonové těsnění se přizpůsobí tvaru vašeho obličeje při zachování maximálního komfortu. Ideální pro fitness plavce.

899 Kč
Máme v nabídce od značky AQUATIC
AQUATIC LION MASK Potápěčská maska

Potápěčská maska AQUATIC LION MASK je skvělým doplňkem pro dovolenou kdekoliv u vody. Umožňuje objevovat krásu světa pod hladinou. Díky nastavitelnému pásku lze upravit velikost přesně podle vašich potřeb.

279 Kč
AQUATIC TIGER SET Potápěčský set

Potápěčský set AQUATIC TIGER SET je skvělým doplňkem pro dovolenou kdekoliv u vody. Umožňuje objevovat krásu světa pod hladinou. Díky nastavitelnému pásku maska dobře přilne na obličej a perfektně sedí. Šnorchl lze připevnit na masku pomocí praktického držáku.

399 Kč
AQUATIC MARLIN MASK Juniorská potápěčská maska

Juniorská potápěčská maska AQUATIC MARLIN MASK je skvělým doplňkem pro dovolenou kdekoliv u vody. Umožňuje objevovat krásu světa pod hladinou. Díky nastavitelnému pásku a jemné silikonové lícnici dobře přilne na obličej a perfektně sedí.

349 Kč
AQUATIC SEE KIDS MASK Dětská šnorchlovací maska

Celoobličejová šnorchlovací maska Aquatic SEE KIDS MASK s integrovaným šnorchlem je vhodná pro děti, kterým umožní volně a přirozeně dýchat na hladině a sledovat podmořský svět. Široké zorné pole umožní dobrý výhled. Díky ergonomii v oblasti nosu se nemlží. Technologie Dry Top omezí vniknutí vody do šnorchlu. Výpustný ventil v oblasti brady umožní odtok vody při zvednutí hlavy, masku tedy není třeba během šnorchlování sundávat. Nastavitelné elastické pásky jsou pohodlné a netahají vlasy. Součástí masky je držák kamery Go Pro pro záznam pestrého světa pod vodou.

749 Kč