www.sportwings.cz

Alpina Sports TWIST FIVE HR V Fotochromatické brýle, černá, velikost UNI

Super výrobek Alpina Sports TWIST FIVE HR V Fotochromatické brýle, černá, velikost UNI značky Alpina Sports máte možnost pořídit momentálně na našich stránkách za výborné peníze! Nabídka již od 2 299 Kč.
EAN: 4003692270429
Alpina Sports TWIST FIVE HR V Fotochromatické brýle
Popis

Sportovní fotochromatické brýle Alpina TWIST Five HR VL+ s nastavitelnými stranicemi a nosníky.

Další zboží z kategorie Brýle na běžky
Laceto CROSS II Sportovní brýle

Sportovní brýle Laceto CROSS II jsou díky širokému zornému poli, nezkreslenému pohledu a aerodynamickému tvaru s odklopným hledím vhodné nejen pro biatlon, ale i pro běžný výlet na běžkách. Brýle mají optimální ventilaci a nezamlžují se. Díky nastavitelnému pásku a kvalitnímu pěnovému měkčení drží na hlavě pevně, ale především pohodlně po celou dobu jejich používání.

699 Kč
Alpina Sports RAM HR Q-LITE V Fotochromatické brýle

Sportovní brýle Alpina RAM HR Q-Lite V mají zrcadlové samozatmavovací zorníky zvýrazňující kontrasty barev, úpravu proti zamlžení a odpuzování vody.

3 499 Kč
Alpina Sports S-WAY QV Fotochromatické brýle

Sportovní fotochromatické, voduodpudivé a polarizační brýle Alpina S-WAY QV. Multifunkční sportovní brýle pro cyklistiku, lyžování, běhání, turistiku, vodní sporty a další.

4 699 Kč

Technicky propracované sportovní brýle Bliz MATRIX s použitím nejmodernějších technologií a materiálů vhodné pro různé druhy sportů. Stejně jako ostatní modely značky Bliz jsou testovány ve spolupráci s profesionálními sportovci. Brýle poskytují široké zorné pole a mají velmi nízkou hmotnost. Jistě oceníte zrcadlová skla HYDRO LENS SYSTEM z polykarbonátu a rámeček z GRILAMIDU TR90. Brýlím nechybí úprava snižující možnost poškrábání skel (Antiscratch) a hydrofobní úprava odpuzující kapky vody (Anti-water). Samozřejmostí je nastavitelný nosník a koncovky brýlí pro dokonalé usazení na obličeji.

1 839 Kč
Máme v nabídce od značky Alpina Sports

Módní sluneční brýle Alpina Sports NACAN II se zrcadlovými zorníky. Nabízí možnost výměny zorníků za dioptrické.

799 Kč
Alpina Sports 5W1NG Q Sluneční brýle

Sportovní brýle Alpina sports 5W1NG s magnetickým uchycením výměnných voduodpudivých zrcadlových zorníků. Zorníky mají také polarizační filtr Quattroflex, který zvyšuje kontrast barev a odstraňuje odlesky. Pro komfortnější usazení mají brýle jak seřizovatelné nosníky, tak také nožičky, jejichž spojení se zorníky zajišťují nastavitelné klouby. Tím je možné obroučky zorníků nastavit do několika úhlů a zajistit si pohodlnější usazení. Koncovky nožiček brýlí jsou z tvarovatelného materiálu, které je možné ohýbat a tím je ještě lépe zafixovat.

3 499 Kč
Alpina Sports KACEY Sluneční brýle

Módní brýle Alpina sports KACEY se zrcadlovými zorníky. Rámeček je vhodný pro výměnu zorníků za dioptrické.

1 199 Kč
Alpina Sports FLEXXY YOUTH HR Sluneční brýle

Módní tvar juniorských brýlí Alpina sports FLEXXY YOUTH HR, který je vhodný také pro výměnu za dioptrické zorníky.

699 Kč