www.sportwings.cz

Alpina Sports RAM HR HM+ Unisex sluneční brýle, černá, velikost UNI

Designový kousek Alpina Sports RAM HR HM+ Unisex sluneční brýle, černá, velikost UNI od výrobce s dobrým jménem Alpina Sports můžete pořídit u nás nyní skutečně levně! Nabídky již od 2 299 Kč.
EAN: 4003692303899
Alpina Sports RAM HR HM+ Unisex sluneční brýle
Popis

Sportovní sluneční brýle Alpina Sports RAM HR HM+ v povedeném designu mají zrcadlové zorníky, filtr na zdůraznění kontrastů barev a nezamlžující se čočky. Pro maximální pohodlí má také protiskluzové koncovky a nastavitelné nosníky.

Další zboží z kategorie Sportovní brýle

Moderní sluneční brýle Blizzard PCS708140 splňují nejpřísnější kvalitativní parametry dle normy EN ISO 12312-1:2015 a jsou vhodné pro volnočasové a sportovní aktivity. Samozřejmostí je UV ochrana, která chrání vaše oči. Použitý polykarbonát zaručuje optimální ochranu a pohodlí.

399 Kč

Brýle značky Laceto MILO, které se hodí jak na sport, tak na běžné nošení. Jsou vybaveny REVO skly.

279 Kč

Moderní sluneční brýle Blizzard PCSF701120 pro dámy oceníte díky kvalitnímu zpracování, které splňuje nejpřísnější normy. Polykarbonátová skla zajišťují ochranu před slunečními a UV paprsky. Brýle jsou vhodné na volnočasové a sportovní aktivity.

499 Kč
Uvex SGL 204 Sportovní brýle

Vynikající vidění díky širokému zornému poli. Extra velké a Decentred Lent Technology nabízí dokonalou ochranu proti silnému slunečnímu záření, ale také dělají z SGL 204 stylový doplněk. Ergonomický rám, vytvořený pomocí sofistikované, dvou materiálové konstrukce, nabízí vynikající ochranu proti škodlivému průvanu.

499 Kč
Máme v nabídce od značky Alpina Sports
Alpina Sports TWIST FIVE HR S VL+ Unisex sluneční brýle

Unisexové sportovní brýle Alpina TWIST FIVE HR S VL+ jsou moderní fotochromatické neboli samozatmavovací brýle s užšími obroučkami vhodnými například pro ženy. Stupeň zatmavení / zesvětlení brýlí zahrnuje všechny tři úrovně sluneční ochrany S1-S3. Tedy od čirého zabarvení až po tmavé. Velká výhoda spočívá také v povrchové úpravě fogstop s nezamlžujícími se zorníky. Brýle disponují možností seřizování straniček pomocí kloubu, který se nachází na spojnici stranic a zorníku. Tím umožňují individuální seřízení šířky nosníku dle velikosti vaší hlavy tak, aby vám jejich nošení bylo maximálně příjemné a pohodlné. Brýle Alpina Twist Five HR S VL + jsou lehké sportovní brýle, které umožní skvělý prožitek nejen ze sportovního výkonu.

2 299 Kč
Alpina Sports TOUR 2.0 Cyklistická helma

Cyklistická helma Alpina TOUR 2.0 má kulatější tvar vnitřní skořepiny a velmi dobré odvětrání. Přilba má síťku proti hmyzu. Double inmold na zadní straně přilby zvyšuje bezpečnost přilby. Dobrý poměr cena/výkon.rn rnVelikosti (53 – 58 cm), (58 – 62 cm)

1 199 Kč
Alpina Sports BONFIRE Sluneční brýle

Sportovní brýle Alpina BONFIRE s úpravou proti zamlžení fogstop. Nastavitelné nosníky.

1 299 Kč
Alpina Sports YEFE Sluneční brýle

Sportovně módní life style brýle Alpina sports YEFE. Rámeček brýlí je vhodný na výměnu za dioptrické zorníky.

999 Kč