www.sportwings.cz

Alpina Sports LUZY Dámské sluneční brýle, bílá, velikost UNI

Kvalitní a levný kousek Alpina Sports LUZY Dámské sluneční brýle, bílá, velikost UNI od známého předního výrobce Alpina Sports snadno můžete najít online za extra cenu! Produkt nakoupíte teď u nás za 449 Kč. EAN: 4003692236975
Alpina Sports LUZY Dámské sluneční brýle
Popis

Kulatý tvar a ženské barvy. To je, co brýle Alpina LUZY nabízejí. Jsou vhodné pro dívky a dámy s užším obličejem. Díky tomu, že jsou brýle extrémně lehké, je na sobě téměř necítíte. Zrcadlové čočky jsou vyrobeny z nerozbitného keramického materiálu a nabízejí 100% UV ochranu a skvělý design. Brýle jsou vhodné k nošení do města, do přírody i na pláž.

Další zboží z kategorie Sluneční brýle
Oakley M2 FRAME XL Sluneční brýle

Spojením minulosti s budoucností čerpá kolekce Origins inspiraci ze slavného M-rámu. Tato kolekce přebírá barevné kombinace od ikonického stylu a spojuje je s technologií Prizm Lens Technology. Tvar XL čoček je nejnovější evolucí modelu M2 a se zdokonaleným vertikálním rozměrem posouvá výkon ještě dále. I když je vaše hlava jemně nakloněná dolů, věci, na kterých záleží, stále zůstanou ve vašem zorném poli. Díky tomu jsou brýle skvělou volbou pro aktivity, jako je jízda na kole. To je model Oakley M2 FRAME XL.

4 244 Kč
Laceto FIZZ Sluneční brýle

Sluneční brýle Laceto FIZZ. Rámeček brýlí má populární leopardí motiv, který je doplněn světle zelenou „Mint“ barvou na koncovkách. Skla jsou Ice blue REVO s kategorií filtru 3, který se hodí pro běžné nošení během slunečných letních dnů. Filtr této kategorie propouští jen 8-18% slunečního světla.

349 Kč
Bliz BREEZE SMALL Sportovní brýle

Sportovní brýle Bliz BREEZE SMALL jsou určené pro zákazníky s menším obličejem. Poskytují široké zorné pole a velmi nízkou hmotnost. Jsou určené pro cyklistiku i jiné sporty. Odnímatelná horní část rámečku brýlí a možnost výměny straniček brýlí za pásek kolem hlavy dává možnost libovolné kombinace. Brýle jsou opatřeny úpravou snižující možnost poškrábání skel (Antiscratch) a hydrofobní úpravou odpuzující kapky vody (Anti-water). Nastavitelný nosník a koncovky brýlí zajistí dokonalé usazení na obličeji.

2 899 Kč
Alpina Sports DEFEY HR Sluneční brýle

Sportovní brýle Alpina sports DEFEY HR se zrcadlovýmo zorníky. Rámeček je vhodný pro výměnu zorníků za dioptrické.

849 Kč
Máme v nabídce od značky Alpina Sports
Alpina Sports FB JR. 2.0 Dětská cyklistická helma

Cyklistická helma Alpina FB JR. 2.0 je určena pro juniory. Je to lehká a subtilní přilba s velmi dobrým odvětrání. Přilba má síťku proti hmyzu. Na zadní stranu je možné upevnit blikačku Alpina Flash Light. Velikost (50 – 55 cm)

999 Kč
Alpina Sports NYLOS HR Sluneční brýle

Sportovní brýle Alpina sports NYLOS HR mají nastavitelné nosníky. Rámeček je vhodný i na dioptrické zorníky.

899 Kč
Alpina Sports YEFE Sluneční brýle

Sportovně módní life style brýle Alpina sports YEFE. Rámeček brýlí je vhodný na výměnu za dioptrické zorníky.

999 Kč

Alpina PATH je subtilní lehká přilba. Dodává se i včetně vyjmutelné čepičky. Tato varianta je jako stvořená pro gravel bikery. I v této cenové kategorii je na výrobu použita moderní technologie in-mold a dokonce se zde používá pro výrobu dražší tzv. double in-mold. Plastová skořepina je i u tohoto modelu z polykarbonátu, který se používá např. i jako folie do neprůstřelných oken. Přilba je odvětraná pomocí 20 větracích otvorů, v přední části helmy je ochranná síťka proti hmyzu. Seřizování velikosti pomocí „Run System Ergo Flex+“, který se dá ovládat velmi pohodlně i za jízdy pouze jednou rukou. Na tento model přilby je možné dokoupit a umístit na zadní část blikačku PLUG-IN-LIGHT IV.

2 069 Kč