www.sportwings.cz

Alpina Sports FLEXXY COO KIDS I Sluneční brýle, zelená, velikost UNI

Vysoce kvalitní produkt Alpina Sports FLEXXY COO KIDS I Sluneční brýle, zelená, velikost UNI od oblíbené značky se zárukou kvality Alpina Sports lze sehnat právě teď za mimořádně nízkou cenu. Aktuálně v akci za 549 Kč.
EAN: 4003692314444
Alpina Sports FLEXXY COO KIDS I Sluneční brýle
Ověřit dostupnost
Značka: Alpina Sports
549 699 Kč Sleva -21%

Módní tvar dětských brýlí Alpina sports FLEXXY COO KIDS I, který je vhodný také pro výměnu za dioptrické zorníky.

Další zboží z kategorie Sluneční brýle
-19%

Vývoj se zaměřením na aerodynamiku vytvořil z modelu Oakley FLIGHT JACKET špičkový rychlostní speciál určený pro jízdu na kole, běh nebo jakýkoliv jiný sport. Otevřená horní část maximalizuje zorné pole a nosní můstek Advancer umožní až o 30 % lepší proudění vzduchu a zamezuje mlžení čočky.

4 925 Kč

Sportovní brýle Finmark FNKX2315 vhodné na veškeré druhy sportu. Ochrání váš zrak proti škodlivému UV záření, nečistotám ve vzduchu a létajícímu hmyzu.

469 Kč

Módní tvar juniorských brýlí Alpina sports FLEXXY YOUTH HR, který je vhodný také pro výměnu za dioptrické zorníky.

699 Kč

Volnočasové fashion brýle značky Finmark F2340 z kvalitních materiálů se hodí pro každou příležitost. Brýle jsou velmi univerzální a sedí všem typům obličeje.

419 Kč

Volnočasové fashion brýle značky Finmark F2314 z kvalitních materiálů se hodí pro každou příležitost. Brýle jsou velmi univerzální a sedí všem typům obličeje.

419 Kč

Polarizační sluneční brýle Laceto MATT s černým lesklým rámečkem a zlatými detaily, které jim dodávají elegantní vzhled. Brýle mají kouřová polarizační skla s kategorií ochrany S3, což znamená, že jsou vhodné pro běžné sluneční podmínky a poskytují vysokou úroveň ochrany proti UV záření. Díky polarizačním sklům brýle MATT eliminují odrazy od hladiny vody, sněhu a dalších ploch, což zajišťuje jasný a pohodlný výhled bez rušivých odlesků. To je velmi užitečné například při řízení, sportovních aktivitách nebo procházkách v přírodě.

349 Kč

Módní sluneční brýle Granite 212206-80 ve švédském designu vás zaujmou na první pohled. Skla z netříštivého akrylátu jsou bezpečné pro vaše oči. Brýle jsou velmi lehké a pohodlné při nošení.

449 Kč
-19%

Vývoj se zaměřením na aerodynamiku vytvořil z modelu Oakley FLIGHT JACKET špičkový rychlostní speciál určený pro jízdu na kole, běh nebo jakýkoliv jiný sport. Otevřená horní část maximalizuje zorné pole a nosní můstek Advancer umožní až o 30 % lepší proudění vzduchu a zamezuje mlžení čočky.

5 093 Kč
Máme v nabídce od značky Alpina Sports
-26%

Helmy Alpina Sports GRAP 2.0 se prodaly miliony kusů po celém světě. Helma disponuje Inmold technologií, vnější ventilací. Odjímatelné krytky uší lze během chvilky sundat a vložit do kapsy. Polstrování helmy lze velice snadno vyjmout a vyprat v ruce. Díky technologii Run system lze rychle přispůsobit velikost helmy potřebám každého uživatele. Mikroflísový límec zajišťuje zátylek hlavy před chladem.

1 399 Kč
-33%

Módní brýle Alpina sports KACEY se zrcadlovými zorníky. Rámeček je vhodný pro výměnu zorníků za dioptrické.

799 Kč
-20%

Módní brýle Alpina sports KOSMIC se zrcadlovými zorníky. Rámeček je vhodný pro výměnu zorníků za dioptrické.

799 Kč
-33%

Cyklistická helma Alpina TOUR 2.0 má kulatější a hlubší tvar vnitřní skořepiny. 17 velkých větracích otvorů poskytuje velmi slušné odvětrání. Přilba má síťku proti hmyzu. Double inmold na zadní straně přilby zvyšuje bezpečnost přilby. Je zde dobrý poměr cena/výkon.

999 Kč
-10%

Cyklistická helma Alpina Sports ANZANA má kulatější tvar vnitřní skořepiny, protažený zátylek a velmi dobře sedne. Pěkné módní barvy a velmi dobré odvětrání. Přilba má síťku proti hmyzu. Double inmold na zadní straně přilby zvyšuje bezpečnost přilby. Je zde velmi dobrý poměr cena/výkon.

1 799 Kč
-22%

Cyklistická helma Alpina Sports MYTHOS 3.0 L.E. s matovým designem má kulatější tvar vnitřní skořepiny a velmi dobře sedne. 25 větracích otvorů poskytuje velmi dobré odvětrání. Přilba má síťku proti hmyzu. Double IN-MOLD na zadní straně přilby zvyšuje bezpečnost přilby.

1 849 Kč

Lyžařské brýle Alpina Sports CHALLENGE 2.0 HM se zrcadlovou čočkou Mirror, která chrání oči před oslnivým svitem a infračerveným zářením a s čočkou Hicon, který je zabarvená do oranžova a zdůrazňuje kontrasty a díky ní jsou snáze viditelné nerovnosti na svahu. Díky minimalistickému provedení rámečku výborně vypadají a nabízí optimální zorné pole. Brýle je možné nosit přes dioptrické brýle. Páska brýlí není na rámu uchycena napevno, nýbrž pohyblivě na speciálním háčku. Díky optimální ventilaci a měkkému polstrování brýle zajišťují pohodlné nošení. Jsou vhodné i pro menší obličej. Technologie Doubleflex a Thermoblock zajišťují izolační vrstvu a chrání tak před mrazem a zvyšují viditelnost v mlze až o 20 %. Technologie Fogstop zase zabraňuje zamlžování brýlí.

1 498 Kč
-20%

Sportovní brýle ALPINA TURBO HR s úpravou proti zamlžení fogstop. Nastavitelné nosníky.

1 199 Kč