www.sportwings.cz

Alpina Sports DEFEY HR Sluneční brýle, černá, velikost UNI

Oblíbený a kvalitní výrobek Alpina Sports DEFEY HR Sluneční brýle, černá, velikost UNI od výrobce s dlouholetou historií Alpina Sports snadno pořídíte online za akční cenu! Nyní pořídíte od 849 Kč. EAN: 4003692301314
Alpina Sports DEFEY HR Sluneční brýle
Popis

Sportovní brýle Alpina sports DEFEY HR se zrcadlovýmo zorníky. Rámeček je vhodný pro výměnu zorníků za dioptrické.

Další zboží z kategorie Sportovní
Laceto CRANK Sportovní sluneční brýle

Sportovní sluneční brýle Laceto CRANK. Brýle mají matný černý plastový rámeček doplněný oranžovými detaily. Celkový dojem dotváří červená skla s kategorií filtru 0. Brýle s touto kategorií slouží zejména jako ochrana proti větru např. při jízdě na kole, protože filtrují jen zanedbatelné množství slunečního světla. Je možno je dobře používat i za snížených světelných podmínek.

499 Kč
GRANITE 6 21708-13 Sluneční brýle

Chraňte své oči před ostrým sluncem a škodlivým UV zářením brýlemi GRANITE 6 21708-13.

499 Kč
Finmark FNKX2207 Sportovní sluneční brýle

Sportovní brýle FINMARK FNKX2207 jsou vhodné na veškeré druhy sportu. Ochrání váš zrak proti škodlivému UV záření, nečistotám ve vzduchu a létajícímu hmyzu. Polarizační filtr skel zaručuje filtrovaní všech odlesků od vodorovných ploch a tím lepší vidění.

629 Kč
Arcore GUNDAM Sluneční brýle

Povedené sluneční brýle Arcore GUNDAM mají lehké a odolné obroučky z materiálu Grilamid TR 90. Polykarbonátové čočky jsou odolné proti nárazům a poškrábání.

599 Kč
Máme v nabídce od značky Alpina Sports

Dětský lyžařský set ZUPO DISNEY SET od značky Alpina Sports se skládá z lyžařských brýlí Alpina Piney a helmy Zupo, která je potištěná unikátním designem. Alpina Piney jsou výborné lyžařské brýle se systémem Singleflex a HICON. Systémem Singleflex zaručuje 100% UV-A, UV-B a UV-C. Díky technologii Fogstop nedochází k zamlžování tvrzených čoček. Měkké polstrování zajišťuje velmi vysoký stupeň pohodlí. Helma Zupo je velmi bezpečná a pohodlná s odnímatelnými polstrovanými chrániči přes uši. Technologie Hard shell a Hi-eps zaručuje bytelnost, lehkost a vysokou bezpečnost helmy. Regulační kolečko (Run system ergo snow) umožní snadno a rychle uzpůsobit velikost helmy potřebám každého uživatele i v rukavicích. Zapínání helmy (Ergomatic system) je pomocí vsunutí pásku do spony, které otevřete zmáčknutím jednoho tlačítka a je tudíž velmi snadno ovladatelné i pro děti. Technologie Y-clip slouží k přesnému a rychlému nastavení délky pásků u helmy tak, aby při pádu helma držela pevně na hlavě. Vnitřek helmy se dá vyjmout a vyčistit. Vzduchové ventily zajišťují dostatečné odvětrávání. Tuto trendy kombinaci si děti určitě zamilují.

1 999 Kč
Alpina Sports NYLOS HR Unisex sluneční brýle

Sportovní sluneční brýle Alpina Sports NYLOS HR mají rámeček z velmi kvalitního materiálu TR90. Disponují také lehce zrcadlovými zorníky a možností nastavení nosníku.

899 Kč
Alpina Sports RAM Q-LITE V Fotochromatické brýle

Sportovní brýle Alpina RAM Q-Lite V mají zrcadlové samozatmavovací zorníky zvýrazňující kontrasty barev, úpravu proti zamlžení a odpuzování vody.

3 499 Kč

Cyklistická helma Alpina Sports PANOMA 2.0 má spíše užší tvar vnitřní skořepiny. Přilba má velmi dobré odvětrání a síťku proti hmyzu. Model 2.0 má již možnost seřizování výšky usazení přilby na hlavě. Double IN-MOLD na zadní straně přilby zvyšuje bezpečnost přilby. Na zadní stranu přilby je možné připevnit blikačku Alpina Flash Light.

1 299 Kč