www.sportwings.cz

Alpina Sports BONFIRE Sluneční brýle, tyrkysová, velikost UNI

Tento nejprodávanější produkt Alpina Sports BONFIRE Sluneční brýle, tyrkysová, velikost UNI od spolehlivé značky Alpina Sports k dostání zde nyní za outletovou cenu. Aktuálně v akci od 1 299 Kč.
EAN: 4003692311351
Alpina Sports BONFIRE Sluneční brýle

Sportovní brýle Alpina BONFIRE s úpravou proti zamlžení fogstop. Nastavitelné nosníky.

Další zboží z kategorie Brýle na běžky
-20%

Sportovní brýle Alpina ROCKET Q-LITE mají zrcadlové zorníky s filtrem Quattroflex Lite (zvyšuje kontrast barev), úpravu proti zamlžování a odpuzování vody.

1 899 Kč

Brýle Oakley SUTRO nově definovaly vzhled klasických brýlí pro výkonné sportovce. Jsou určeny pro každodenní používání, mají vysoký zorník, který chrání před živly a zlepšuje vidění pomocí technologie Prizm ™ Lens. Díky speciálním nosníkům Unobtainium a lehkému rámečku O Matter ™ vás nebudou tlačit ani po celodenním nošení.

4 402 Kč
-20%

Sportovní brýle Alpina ROCKET Q-LITE mají zrcadlové zorníky s filtrem Quattroflex Lite (zvyšuje kontrast barev), úpravu proti zamlžování a odpuzování vody.

1 899 Kč

Sportovní brýle Alpina RAM HR Q-Lite V mají zrcadlové samozatmavovací zorníky zvýrazňující kontrasty barev, úpravu proti zamlžení a odpuzování vody.

3 499 Kč

Módní sluneční brýle LUCIO značky Laceto. Matný černý rám s detaily v různobarevném provedení, REVO skla. Vhodné na běžné nošení i sport.

399 Kč

Sportovní fotochromatické, voduodpudivé a polarizační brýle Alpina S-WAY QV. Multifunkční sportovní brýle pro cyklistiku, lyžování, běhání, turistiku, vodní sporty a další.

4 699 Kč
-16%

Technicky propracované sportovní brýle Bliz MATRIX s použitím nejmodernějších technologií a materiálů vhodné pro různé druhy sportů. Stejně jako ostatní modely značky Bliz jsou testovány ve spolupráci s profesionálními sportovci. Brýle poskytují široké zorné pole a mají velmi nízkou hmotnost. Jistě oceníte zrcadlová skla HYDRO LENS SYSTEM z polykarbonátu a rámeček z GRILAMIDU TR90. Brýlím nechybí úprava snižující možnost poškrábání skel (Antiscratch) a hydrofobní úprava odpuzující kapky vody (Anti-water). Samozřejmostí je nastavitelný nosník a koncovky brýlí pro dokonalé usazení na obličeji.

1 839 Kč

Sportovní fotochromatické, voduodpudivé a polarizační brýle Alpina S-WAY V. Multifunkční sportovní brýle pro cyklistiku, lyžování, běhání, turistiku, vodní sporty a další.

3 399 Kč
Máme v nabídce od značky Alpina Sports
-19%

Cyklistická helma Alpina HACKNEY je moderní kousek pro děti od 6 do 14 let. Helma velmi dobře sedne a díky konstrukci z Inmold systému je velmi lehká, váží pouhých 230 g. Přilba je cool na kole, bruslích, koloběžce, skateboardu nebo longboardu.

939 Kč

Lifestyle brýle Alpina BEAM I mají zrcadlové zorníky a protiskluzové koncovky na stranicích. S těmito brýlemi nebudete oslněni sluncem, slunce bude oslněno z Vás.

1 399 Kč
-13%

Cyklistická přilba Alpina STAN MIPS. Obsahuje vložku MIPS, která pomáhá chránit hlavu při rotačním pádu. Přilba má kulatější tvar vnitřní skořepiny a je i výškově nastavitelná. Tato cyklo helma má síťku proti hmyzu a dobré odvětrání pomocí 17 ventilačních otvorů.

2 499 Kč
-30%

Cyklistická helma Alpina Sports PANOMA 2.0 má spíše užší tvar vnitřní skořepiny. Přilba má velmi dobré odvětrání a síťku proti hmyzu. Model 2.0 má již možnost seřizování výšky usazení přilby na hlavě. Double IN-MOLD na zadní straně přilby zvyšuje bezpečnost přilby. Na zadní stranu přilby je možné připevnit blikačku Alpina Flash Light.

979 Kč
-37%

Cyklistická helma Alpina TOUR 2.0 má kulatější a hlubší tvar vnitřní skořepiny. 17 velkých větracích otvorů poskytuje velmi slušné odvětrání. Přilba má síťku proti hmyzu. Double inmold na zadní straně přilby zvyšuje bezpečnost přilby. Je zde dobrý poměr cena/výkon.

999 Kč

Sportovní brýle Alpina sports HAWKEYE S mají zrcadlové čiré zorníky, úpravu proti zamlžování a odpuzování vody. Brýle mají seřizovatelné nosníky. Tento model S je mírně užší a je vhodný pro menší hlavu. Tvarem jsou brýle určeny pro všestranné sportovní využití.

2 299 Kč

Sportovní brýle Alpina sports DEFEY HR se zrcadlovýmo zorníky. Rámeček je vhodný pro výměnu zorníků za dioptrické.

849 Kč

Sportovní brýle Alpina sports BONFIRE s úpravou proti zamlžení fogstop. Nastavitelné nosníky.

1 299 Kč