www.sportwings.cz

Alpina Sports 5W1NG QV Sluneční brýle, černá, velikost UNI

Tento výjimečný kus Alpina Sports 5W1NG QV Sluneční brýle, černá, velikost UNI od výrobce se skvělou pověstí Alpina Sports můžete koupit tady a teď právě za parádní cenu. Nyní lze objednat jen za 4 599 Kč. EAN: 4003692299420
Alpina Sports 5W1NG QV Sluneční brýle
Popis

Sportovní brýle Alpina sports 5W1NG s magnetickým uchycením výměnných samozabarvovacích a voduodpudivých zrcadlových zorníků. Zorníky mají také polarizační filtr Quattroflex, který zvyšuje kontrast barev a odstraňuje odlesky. Pro komfortnější usazení mají brýle jak seřizovatelné nosníky, tak také nožičky, jejichž spojení se zorníky zajišťují nastavitelné klouby. Tím je možné obroučky zorníků nastavit do několika úhlů a zajistit si pohodlnější usazení. Koncovky nožiček brýlí jsou z tvarovatelného materiálu, které je možné ohýbat a tím je ještě lépe zafixovat.

Další zboží z kategorie Sportovní
Arcore WACO Sluneční brýle

Sportovní brýle Arcore WACO, vhodné pro Váš volný čas.

299 Kč
Finmark FNKX2329 Sportovní sluneční brýle

Sportovní brýle Finmark FNKX2329 vhodné na veškeré druhy sportu. Ochrání váš zrak proti škodlivému UV záření, nečistotám ve vzduchu a létajícímu hmyzu.

469 Kč
Finmark FNKX1801 Sportovní sluneční brýle

Sportovní brýle Finmark FNKX1801 jsou vhodné na veškeré druhy sportu. Ochrání váš zrak proti nečistotám ve vzduchu a létajícímu hmyzu.

499 Kč
Finmark FNKX2305 Sportovní sluneční brýle s polarizačními čočkami

Sportovní brýle Finmark FNKX2305 vhodné na veškeré druhy sportu. Ochrání váš zrak proti škodlivému UV záření, nečistotám ve vzduchu a létajícímu hmyzu. Polarizační filtr skel zaručuje filtrovaní všech odlesků od vodorovných ploch a tím lepší vidění.

629 Kč
Máme v nabídce od značky Alpina Sports
Alpina Sports ALPINA ROOTAGE Cyklistická helma

Cyklistická helma ALPINA ROOTAGE je jednou z nejbezpečnějších přileb, které Alpina vyrábí. Vnější skořepina je tvořena karbonovými pláty, které přilbu tvoří robustní, ale zároveň lehkou a bezpečnou. Výstelky uvnitř jsou antibakteriální z materiálu COOLMAX, takže se budete cítit v maximálním pohodlí. Velikosti (52 – 57 cm), (57 – 62 cm)

3 959 Kč

Designové lyžařské brýle Alpina BIG HORN HM se systémem Multi Mirror a Doubleflex jsou precizně zpracované. Díky minimalistickému provedení rámečku výborně vypadají a nabízí optimální zorné pole. Sférické čočky poskytují jasný panoramatický pohled. Měkké polstrování zajišťuje velmi vysoký stupeň pohodlnosti. Páska brýlí není na rámu brýlí uchycena napevno, nýbrž pohyblivě na speciálním háčku. Brýle tak mnohem lépe drží na lyžařské helmě a to také díky protiskluzové úpravě vnitřní strany pásku. Sjezdové brýle jsou vhodné na širší obličej. Technologie Doubleflex a Thermoblock zajišťují izolační vrstvu, která chrání před mrazem a zvyšuje viditelnost v mlze až o 20 %. Ventilační otvory v čočkách zajišťují odvětrávání vnitřního prostoru brýlí.

1 999 Kč
Alpina Sports KOSMIC Sluneční brýle

Módní brýle Alpina sports KOSMIC se zrcadlovými zorníky. Rámeček je vhodný pro výměnu zorníků za dioptrické.

999 Kč
Alpina Sports TWIST FIVE HR S VL+ Unisex sluneční brýle

Unisexové sportovní brýle Alpina TWIST FIVE HR S VL+ jsou moderní fotochromatické neboli samozatmavovací brýle s užšími obroučkami vhodnými například pro ženy. Stupeň zatmavení / zesvětlení brýlí zahrnuje všechny tři úrovně sluneční ochrany S1-S3. Tedy od čirého zabarvení až po tmavé. Velká výhoda spočívá také v povrchové úpravě fogstop s nezamlžujícími se zorníky. Brýle disponují možností seřizování straniček pomocí kloubu, který se nachází na spojnici stranic a zorníku. Tím umožňují individuální seřízení šířky nosníku dle velikosti vaší hlavy tak, aby vám jejich nošení bylo maximálně příjemné a pohodlné. Brýle Alpina Twist Five HR S VL + jsou lehké sportovní brýle, které umožní skvělý prožitek nejen ze sportovního výkonu.

2 299 Kč