www.sportwings.cz

Alapai WAVES 305 Paddleboard, šedá, velikost UNI

Tento žádaný produkt Alapai WAVES 305 Paddleboard, šedá, velikost UNI s pečetí kvality od značky Alapai lze sehnat u nás právě za super peníze. Nyní za 7 499 Kč. EAN: 8595238814175
Alapai WAVES 305 Paddleboard
Více informací »
Značka: Alapai
7 499
Popis

Dlouhý a elegantní paddleboard Alapai WAVES 305 s motivem mořských vln je určen pro začátečníky i pokročilé. Jeho základem je jednoplášťová Drop-stitch konstrukce, díky které je velice pevný a stabilní. Jedná se o tisíce tenkých nití spojujících vnitřní část a tím dokáže udržet tvar i při vysokém tlaku, který je třeba při nafouknutí. Nášlapná plocha plováku je pokrytá protiskluzovou měkkou vrstvou EVA. V přední části naleznete připevněné pružné lanko pro fixaci menšího nákladu.

Další zboží z kategorie Vodní sporty
Arena THE ONE JR Dětské plavecké brýle

Dětské plavecké brýle Arena THE ONE JR, první brýle, které vznikly na základě výzkumu tisíců typů obličejů – mají exkluzivní design těsnění, díky kterému sedí všem. Mají odolná polykarbonátová skla, samonastavitelný nosník, který se přizpůsobí velikosti obličeje.

449 Kč
AQUADESIGN AKWA 3 Pádlo na paddleboard

Třídílné pádlo Aquadesign AKWA 3 s aluminiovou žerdí má nylonový list vyztužený skelnými vlákny.

1 390 Kč
AQUATIC DOLPHIN KIDS FINS Dětské ploutve

Dětské nastavitelné ploutve AQUATIC DOLPHIN KIDS FINS jsou vhodné pro šnorchlování a plavání. Ergonomický design umožní dětem věnovat se vodním radovánkám bez přílišné námahy.

349 Kč
Alapai TRITON 285 Paddleboard

Všestranný paddleboard Alapai TRITON 285 je určen pro začátečníky i pokročilé. Jeho základem je jednoplášťová Drop-stitch konstrukce, díky které je velice pevný a stabilní. Jedná se o tisíce tenkých nití spojujících vnitřní část a tím dokáže udržet tvar i při vysokém tlaku, který je třeba při nafouknutí. Nášlapná plocha plováku je pokrytá protiskluzovou měkkou vrstvou EVA. V přední části naleznete připevněné pružné lanko pro fixaci menšího nákladu. Pro správné použití je potřeba váhu na paddleboardu rovnoměrně rozložit a nezatěžovat jen příď nebo záď.

6 999 Kč
Máme v nabídce od značky Alapai
Alapai MANDALA 305 Paddleboard

Dlouhý a elegantní paddleboard Alapai MANDALA 305 s motivem mandaly je určen pro začátečníky i pokročilé. Jeho základem je jednoplášťová Drop-stitch konstrukce, díky které je velice pevný a stabilní. Jedná se o tisíce tenkých nití spojujících vnitřní část a tím dokáže udržet tvar i při vysokém tlaku, který je třeba při nafouknutí. Nášlapná plocha plováku je pokrytá protiskluzovou měkkou vrstvou EVA. V přední části naleznete připevněné pružné lanko pro fixaci menšího nákladu.

7 999 Kč
Alapai TURTLE 285 Paddleboard

Elegantní paddleboard Alapai TURTLE 285 s motivem mořské želvy je určen pro začátečníky i pokročilé. Jeho základem je jednoplášťová Drop-stitch konstrukce, díky které je velice pevný a stabilní. Jedná se o tisíce tenkých nití spojujících vnitřní část a tím dokáže udržet tvar i při vysokém tlaku, který je třeba při nafouknutí. Nášlapná plocha plováku je pokrytá protiskluzovou měkkou vrstvou EVA. V přední části naleznete připevněné pružné lanko pro fixaci menšího nákladu.

7 499 Kč
Alapai LEASH 3 Jistící šňůra

Jistící šňůra Alapai LEASH 3 slouží k přichycení paddleboardu ke kotníku. V případě pádu do vody paddleboard neodpluje mimo dosah. Pomocí popruhu se suchým zipem se šňůra připevní ke kotníku a druhý konec se zachytí na kovový kroužek na plováku. Popruh je potřeba utáhnout natolik, aby z nohy nesklouzl. Zároveň však nesmí narušit krevní oběh.

159 Kč
Alapai BAMBUS T-SHIRT Pánské tričko

Pánské tričko Alapai BAMBUS T-SHIRT je vyrobeno ze směsi bavlny a bambusu, který má antibakteriální vlastnosti a ideální termoregulaci. Pohodlné nošení zajišťuje volný střih a kulatý výstřih. Využijete jej jak při sportu, na výlety, tak i na běžné nošení.

799 Kč