www.sportwings.cz

Alapai LEASH 3 Jistící šňůra, černá, velikost UNI

Tento akční produkt Alapai LEASH 3 Jistící šňůra, černá, velikost UNI od společnosti s výborným jménem Alapai získáte právě dnes trvale výhodně! Na našich stránkách za 159 Kč.
EAN: 8595238815592
Alapai LEASH 3 Jistící šňůra
Ověřit dostupnost
Značka: Alapai
159
Popis

Jistící šňůra Alapai LEASH 3 slouží k přichycení paddleboardu ke kotníku. V případě pádu do vody paddleboard neodpluje mimo dosah. Pomocí popruhu se suchým zipem se šňůra připevní ke kotníku a druhý konec se zachytí na kovový kroužek na plováku. Popruh je potřeba utáhnout natolik, aby z nohy nesklouzl. Zároveň však nesmí narušit krevní oběh.

Další zboží z kategorie Vodní sporty
Helly Hansen COMFORT COMPACT 50N 40-60KG Plovací vesta

Plovací vesta Helly Hansen COMFORT COMPACT 50N 40-60KG je o šedesát procent kompaktnější než tradiční vesty. To umožňuje velkou svobodu pohybu a optimální pohodlí. Tenký design také umožňuje maximální proudění vzduchu a ventilaci.

1 199 Kč
Alapai PADDLE KAYAK Oboustranné pádlo pro paddleboardy

Oboustranné pádlo Alapai PADDLE KAYAK pro paddleboardy. Pro transport se rychle a snadno rozloží na tři díly. Výhodou tohoto pádla je jeho nízká hmotnost, která šetří svaly při pádlování.

749 Kč
Saekodive S27 JR Dětské plavecké brýle

Dětské plavecké brýle Saekodive S27 JR jsou díky své univerzálnosti ideální pro všechny malé plavce. Automatická úprava nosního můstku poskytuje potřebný komfort. Zorník disponuje úpravou antifog, který zabraňuje zamlžování.

249 Kč
Arena Plavecká deska Plavecká deska

Plavecká deska Arena PULL KICK PRO je určena pro sportovní a závodní plavce na intenzivní trénink paží i nohou. Tato patentovaná pomůcka slouží k nácviku správné polohy těla ve vodě. Díky svému zpracování a lehkkému materiálu méně nadnáší, takže vyžaduje větší úsilí, a tedy i zkušeností při jejím používání.

639 Kč
Máme v nabídce od značky Alapai
Alapai WAVES 305 Paddleboard

Dlouhý a elegantní paddleboard Alapai WAVES 305 s motivem mořských vln je určen pro začátečníky i pokročilé. Jeho základem je jednoplášťová Drop-stitch konstrukce, díky které je velice pevný a stabilní. Jedná se o tisíce tenkých nití spojujících vnitřní část a tím dokáže udržet tvar i při vysokém tlaku, který je třeba při nafouknutí. Nášlapná plocha plováku je pokrytá protiskluzovou měkkou vrstvou EVA. V přední části naleznete připevněné pružné lanko pro fixaci menšího nákladu.

7 499 Kč
Alapai Opravná sada pro paddleboard Opravná sada pro paddleboard

Opravná sada paddleboardů Alapai KIT. Obsahuje čtverce PVC a speciální lepidlo pro provedení malých oprav.

129 Kč
Alapai COMPASS 350 Paddleboard

Všestranný paddleboard Alapai COMPASS 350 s motivem lodní navigace je určen pro pokročilé uživatele. Jeho základem je jednoplášťová Drop-stitch konstrukce, díky které je velice pevný a stabilní. Jedná se o tisíce tenkých nití spojujících vnitřní část a tím dokáže udržet tvar i při vysokém tlaku, který je třeba při nafouknutí. Nášlapná plocha plováku je pokrytá protiskluzovou měkkou vrstvou EVA. V přední části naleznete připevněné pružné lanko pro fixaci menšího nákladu. Pro správné použití je potřeba váhu na paddleboardu rovnoměrně rozložit a nezatěžovat jen příď nebo záď.

9 499 Kč
Alapai PADDLE KAYAK Oboustranné pádlo pro paddleboardy

Oboustranné pádlo Alapai PADDLE KAYAK pro paddleboardy. Pro transport se rychle a snadno rozloží na tři díly. Výhodou tohoto pádla je jeho nízká hmotnost, která šetří svaly při pádlování.

749 Kč