Snowkiting

Snowkiting kurzy - nabízíme nejdelší zkušenosti s výukou powerkitingu u nás a zázemí kamenného obchodu. Kurzy provozujeme již od roku 2002. Díky dlouholetým zkušenostem můžeme garantovat opravdu profesionální přístup. Jako výrobce komorových kitů využíváme na kurzech špičkové vybavení. V naší firemní prodejně máte možnost osobního jednání, konzultací a výběru toho nejvhodnějšího typu kurzu a vybavení právě pro vás.

 Klademe důraz na individuální přístup - nehrozí Vám "hromadné" akce pořádané pomocí slevových portálů, garantujeme plné využití nabízených služeb. V případě, že vám špatné počasí neumožní dokončit kurz v plném rozsahu, automaticky vám nabídneme dokončení kurzu v některém z dalších termínů!

Kurzy snowkitingu můžete využít také jako originální dárek - zážitek, na který se nazapomíná! Vyrobíme Vám zalaminovaný dárkový certifikát přímo na jméno obdarovaného!

 
800
420018004200

Stránka 1 z 1 - 5 položek celkem


Skvělá příležitost pro začínající kitery - jednodenní výjezdy na osvědčené české snowkitové spoty s nejlepšími sněhovými podmínkami.

Výrobce: Pegas
Skladem

800 Kč
661,16 Kč bez DPH

Tento kurz navazuje na znalosti ovládání kitů ze základního kurzu. Cílem je osvojení základů snowkitingu - jízda, základní otočky, jízda proti větru a možná i první cílené skoky...

Výrobce: Pegas
ano

1 500 Kč
1 239,67 Kč bez DPH

Jednoznačně nejvíce využívaná forma snowkiting kurzů!

Výrobce: Pegas
ano

2 000 Kč
1 652,89 Kč bez DPH
 

Nejvíce využívaný typ snowkitového kurzu - zažijete 2 dny intenzivního adrenalinu, sportu a zábavy!

Výrobce: Pegas
ano

3 200 Kč
2 644,63 Kč bez DPH

Snowkiting kurz pro nejnáročnější zájemce.Cílem tohoto kurzu snowkitingu je rychlé a bezproblémového zvládnutí kita s hrazdou – depowerem a osvojení základů snowkitingu s lyžemi nebo snowboardem - jízda, držení kurzu, základní otočky, jízda proti větru, případně i první pokusy o skoky.

Výrobce: Pegas
ano

4 200 Kč
3 471,07 Kč bez DPH

Stránka 1 z 1 - 5 položek celkem