Pegas Kiteprogres

Pegas Kiteprogres - individuální program určený nejen pro začínající kiterky a kitery, který vám umožní projít úskalím kitingu bez zbytečného rizika úrazu a s minimálními finančními nároky!

 

Nevíte, jakého kita a jakou velikost zvolit?

 

Pak pro vás máme řešení - Pegas Kiteprogres program vám umožní trénovat s kitem, který vlastnostmi a velikostí odpovídá vašim aktuálním zkušenostem. Když z něj „vyrostete“, jednoduše ho u nás můžete použít jako protiúčet pří výběru větší velikosti nebo výkonnějšího typu kita! Nebude se vám doma hromadit nevyužité vybavení ani nebudete přicházet o své peníze při prodeji tohoto vybavení přes bazar.

 

 

S námi se nemusíte trápit tím, že pro začátek zvolíte špatného kita. Od začátku kitingu u nás se snažíme podpořit rozvoj tohoto sportu. Aby jste mohli do kitingu proniknout rychle, snadno a bezpečně, nabízíme Vám využití našeho Pegas Kiteprogres programu. Naše garance odečtení peněz pří výměně za větší / výkonnější kite platí do 6 měsíců od zakoupení vybavení a platí pro všechny kity Pegas zakoupené v naší prodejně nebo eshop SportWings.czTento  program se týká i použitého kitového vybavení z bazarové nabídky, kterou naleznete rovněž na našem eshopu!

 

 

Podmínkou pro uplatnění Pegas Kiteprogres programu je, aby vrácené vybavení bylo bez závažného poškození. Částka odečtená z ceny nového kita je 70 – 90 % z pořizovací ceny vráceného vybavení, konkrétní hodnota závisí na stavu kita. Pro uplatnění našeho programu je nutné předložit doklad o nákupu (paragon, faktura).