Motorový paragliding

Motorový paragliding je sportem, který v našich podmínkách získává mnoho nových příznivců. Umožňuje létat v místech, která jsou pro bezmotorové létání velmi těžko dosažitelná, kompletní vybavení lze převážet v osobním autě. Nároky na startovací a přistávací plochy jsou minimální, běžně se startuje z roviny. Ideální podmínky pro motorové létání jsou při minimální termické aktivitě, (slabý vítr, slabá turbulence) což přispívá k velké bezpečnosti tohoto létání. Další výhodou motorového paraglidingu je celoroční možnost plnohodnotného létání. Na současném rozvoji motorového paraglidingu má velký podíl také výrazný pokrok ve vývoji vybavení. Moderní motory nabízejí vysoký komfort a výkon, potřebám motorového létání se přizpůsobuje i vývoj padákových kluzáků.

Kurzy motorového paraglidingu probíhají individuálně – termín a místo konání je stanoveno po dohodě s instruktorem v závislosti na předpovědí počasí. Kurzy probíhají ve všední dny i o víkendech. Pro zkvalitnění kurzu a zvýšení bezpečnosti je zajištěno radiové spojení žáka s instruktorem pomocí speciální letecké přilby.

 
3500
125001350012500

Stránka 1 z 1 - 2 položek celkem


Kurz pro piloty PG-A a vyšší. Tento typ kurzu je určen pro majitele pilotních průkazů PG A nebo vyšších. Předpokládá se, že pilot velmi dobře zvládá přední i křížové starty a má odpovídající letovou praxi.

Skladem

3 500 Kč
2 892,56 Kč bez DPH

Nemáte s paraglidingem žádné praktické zkušenosti a chcete létat s motorem? Pak je tento kurz určený právě vám! Během kurzu se naučíte vše, co potřebujete vědět a umět pro získání pilotního průkazu PPG – pilot motorového padákového kluzáku.

Na dotaz

12 500 Kč
10 330,58 Kč bez DPH

Stránka 1 z 1 - 2 položek celkem