Pegas Revo

Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení 0 hodnocení
 
Nové křídlo Pegas REVO vyšší střední třídy se zaměřením na vynikající ovladatelnost a vyšší rychlost. Křídlo je primárně určeno zkušenějším pilotům, kteří dokážou ocenit a využít jeho skvělé letové vlastnosti. Při výběru velikosti doporučujeme volit větší plošné zatížení, které umocní váš požitek ze sportovního motorového létání.
Cena od 38 429,75 Kč bez DPH
Cena vč. DPH od 46 500 Kč
Značka Pegas
Kategorie Motorový paragliding
Zvolte variantu
velikost: S / 24 m2 na objednávku 50 900 Kč
42 066,12 Kč bez DPH
velikost: M / 26 m2 na objednávku 52 600 Kč
43 471,07 Kč bez DPH
velikost: L / 28 m2 na objednávku 53 900 Kč
44 545,45 Kč bez DPH
velikost: XS / 22 m2 na objednávku 46 500 Kč
38 429,75 Kč bez DPH
 

Pro zvýšení letové rychlosti a výrazné usnadnění startů s motorem jsme vyztužili náběžnou hranu originálně řešenými pružnými plastovými strunami.  Díky tomu se usnadnilo a urychlilo nafukování křídla při startu a zlepšily aerodynamické vlastnosti při letu.

 

Zásadní je zcela nové REVOluční řešení ovládání křídla. Ovládací šňůry jsou rozděleny do dvou samostatných částí – krajní šňůry na „uchu“ jsou vedené odděleně přes kladku, zbývající část vyvázání odtokové hrany jde přímo do poutka řidiček. Toto uspořádání umožňuje pilotovi za letu plynule měnit charakteristiku ovládání křídla od točení jen „přes ucho“ s minimálním vlivem na vztlak (plochá zatáčka) až po točení s plynule volitelným nárůstem vztlaku při řízení celou délkou odtokové hrany. Síly v řízení jsou při létání výrazně nižší, ale s velkým progresivním nárůstem v krajní poloze při maximálním přitažení.

 

 

Nové křídlo REVO přináší:Mimořádně snadný start i v bezvětří díky rychlému plnění vrchlíku

  • Pilotem během letu plynule volitelná charakteristika zatáčení
  • Zvýšenou stabilitu díky vyztužení náběžky
  • Zvýšenou maximální letovou rychlost
  • Soubor detailů zaměřených na maximální komfort létání s motor

 

Snadný start má pro motorové létání zásadní význam. Pegas REVO má díky strunám dofukovací otvoru křídla v náběžce stále maximálně otevřený a výrazně tak zlepšuje start i za úplného bezvětří a při startu z roviny. Kluzák startuje velmi snadno a plynule, navíc je možné ještě start usnadnit nastavením trimů, které jsou standardní součástí křídla.

 

Řízení křídla nabízí díky novému řešení odděleného ovládání odtokovky dosud nepoznanou variabilitu řízení křídla a nové sportovní zážitky.

 

Vysoká stabilita je základní podmínkou bezpečného létání. Tato dnes již standardní vlastnost Pegas motorových křídel je nového kluzáku REVO díky strunami vyztužené náběžce posunuta zase o kus dál… Toto řešení napomáhá také zvýšení letové rychlosti.

 

Pro zvýšení komfortu pilota PPG jsme křídlo doplnily mnoha detaily, které v souhrnu přinášejí pilotovi další zlepšení požitků z létání s motorem. Jedná se např. o řešení poutek s optimální tuhostí, trimování nosných popruhů s aretací v „nulové“ poloze, volitelná výška závěsu křídla podle typu zavěšení krosny, nové materiály Skytex zvyšující životnost křídla, možnost zvýšení max, zatížení křídla pro PPG až na 200 kg atd. Křídlo je dodáváno s quickbagem usnadňujicím nalistování náběžné hrany.

 

Pegas Revo se dodává v kompletní sadě:

  • Padák Revo
  • Stahovací velcro pásek
  • Vnitřní obal na padák
  • Uživatelská příručka

 

Pro více informací navštivte stránkywww.pegas2000.cz nebo nás kontaktujte na emailu info@sportwings.cz