Romantický let pro dva

Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení 0 hodnocení
 
Hodinový let pro dvě osoby a pilota. Možnost volby místa startu. Při letu Romantika si vychutnáte tento vyhlídkový let balonem v soukromí, aniž by Vás někdo rušil. Let balónem je výjimečný zážitek, na který nezapomenete.
Dostupnost Skladem
Cena 10 413,22 Kč bez DPH
Cena vč. DPH 12 600 Kč
Počet (ks)

   

Kategorie Lety balónem
 

Kde létáme?

 

V rámci tohoto letu je močné volit místo startu po celé ČR - doporučit můžeme naše oblíbené lokality v okolí Prahy, Slapské přehrady a Slapského jezera,Orlické přehrady, zámku Konopiště, Sázavy, Prachovských skal.

 

Kdy létáme?

 

Lety balónem se dají  za příznivého počasí provozovat celoročně. Každé roční období má své kouzlo. Lety balónem pořádáme brzy ráno, než začne termické proudění, které je pro balón nebezpečné a v podvečer, když termické proudění končí. Pouze v zimních měsících se dá balónem létat za příznivého počasí i pes den.

 

Jak vyhlídkový let balónem probíhá? 

 

Na let balónem se není třeba zvlášť připravovat. Letět může téměř každý s ohledem na  zdravotní stav (nedoporučujeme létat těhotným ženám a osobám krátce po operaci náhrad kyčelních a koleních kloubů), potřeba je pouze pevná obuv a sportovnější oblečení. Den před plánovaným letem se s Vámi spojíme a domluvíme podrobnosti týkající se počasí a místa startu a další podrobnosti Vašeho vyhlídkového letu balónem. V den letu se na domluveném místě s Vámi setkáme a odvezeme Vás na místo startu.

 

Po příjezdu na místo startu posádka připraví balón a budete vyzváni k nastoupení do koše. Pokud budete chtít, můžete posádce při rozbalování balónu  pomáhat. Po startu Vás pilot poučí, jak se chovat během letu a při přistání a rád Vám odpoví na Vaše dotazy. Let trvá dle typu hodinu až dvě. Po přistání budete uvedeni do cechu balónářského a dostanete certifikát o provedeném letu. Po zabalení balónu Vás posádka odveze zpět na místo srazu.

 

U naší společnosti létájí velmi zkušení piloti - instruktoři s letitou praxí, kteří jsou zárukou Vaší bezpečnosti a k pilotování horkovzdušných balonů přistupují s patřičnou zodpovědností.

 

Při letech ve vzdálenosti nad 60 km od Prahy účtujeme cestovné 12,- Kč/km

 

Při ranních letech je možné zajistit po přistání vydatnou snídani.


Na tento zážitek vám připravíme originální zalaminovanou dárkovou poukázku přímo na jméno obdarovaného.

 

Pro rezervaci termínu nás mužete kontaktovat na našem telefonu 242 413 083 / 603 15 25 23, mailem na pegas@pegas2000.cz nebo se domluvit prímo v naší prodejně Pegas, Švábky 2, Praha 8