3 dny intenzivního kiteboardingu!

Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení 0 hodnocení
 
Nabízíme osvědčený koncept 3denních kiteboarding kurzů s maximálně individuálním, vstřícným přístupem a za velmi příznivou cenu. Naším cílem je Vaše bezpečné a rychlé zvládnutí základů kiteboardingu.
Dostupnost Skladem
Cena 6 198,35 Kč bez DPH
Cena vč. DPH 7 500 Kč
Počet (ks)

   

Kategorie Kite Kurzy
 

Pokud máte o kiteboarding opravdový zájem, pak jsou naše kurzy určeny právě vám!

Výuka kiteboardingu je náročná a není možné jí zodpovědně realizovat při větším počtu klientů. Naše kurzy proto organizujeme v malé skupině, zpravidla 4 - 6 klientů. Tento koncept nám umožňuje přizpůsobit průběh kurzu možnostem a schopnostem každého jednotlivce a zajistit opravdu individuální přístup. Proto také nekoupíte naše kurzy kiteboardingu přes žádné slevové servery. Pro absolventy základních kurzů nabízíme možnost navázat na základní zkušenosti a zúčastnit se kurzů pokračovacích. I potom máte ale možnost s námi dále jezdit a využívat kiteboarding tripů, na kterých vám poskytneme potřebné vybavení a zázemí.

Naše kurzy kiteboardingu probíhají na ověřeném spotu Rujana na severu Německa (bývalé DDR). Tato lokalita je pro nás "suchozemce" optimální co do dostupnosti, vyhlášeným stálým a pravidelným větrům a mělké, vyhřáté vodě. Nabízí také mnoho možností "vedlejšího" vyžití - cyklostezky, písečné pláže a krásné pobřeží, pro gurmány vyhlášené mořské speciality, mořské muzeum atd.

Náš tip: pokud jste úplní začátečníci kitem nedotčení, doporučujeme absolvovat nejprve landkiting kurz. Naučíte se základům ovládání kita "doma" a nebude tak touto činností zbytečně ztrácet drahocenný čas na kiteboardové lokalitě na Rujáně.


kiteboarding kurzy    kiteboarding kurzy škola

V ceně kurzu nabízíme:

  • teoretickou přípravu - technika, aerodynamika, meteorologie, bezpečnost
  • pro úplné začátečníky seznámení s ovládáním kitů na zemi, příprava vybavení
  • praktickou část na vodě
  • kompletní vybavení různých velikostí (kite komplet, trapéz, helma, vesta) podle síly větru a dosaženého stupně ovládání kita
  • zapůjčení neoprénu
  • pro absolventy Pegas landkitovýchsnowkitoých kurzů slevu 10%!
  • slevu 15% na kiteboardové vybavení zakoupené v naší prodejně Pegas nebo objednané přes náš web Pegas2000.cz nebo e-shop SportWings.cz

Průběh kurzu:

Kurzy probíhají od pátku do neděle. Místem konání je německý poloostrov Rujana, vyhlášený pravidelnými větry a ideálními podmínkami pro výuku kiteboardingu.

Pokud nebude domluveno jinak, je sraz a začátek kurzu vždy v pátek v 10h v kempu ve Wieku.

Kurzy začínají základním seznámením s kitingem, jeho bezpečným provozováním a teoretickou přípravou. Následuje praktické seznámení s nastrojením kitů a jejich ovládání na zemi.

Výuka na vodě - naučíte se kita odstartovat a přistát, využívat letové okno a vyzkoušíte si sílu větru při bodydrakingu, kdy se necháte kitem tahat na vodě, zatím ještě bez prkna.

Konečnou fází základního kurzu je nácvik rozjezdu a jízdy s prknem.

Celkový průběh a progres kurzu je limitovaný pouze větrem a vaší fyzickou kondicí!

Konec kurzu je v neděli kolem 14h.

Termíny:

Na kurzy využíváme především prodloužené víkendy od pátku do neděle, termíny naleznete v našem kalendáři.

Přihlášeným zájemcům rozesíláme info o termínech e-mailem.

 

kiteboarding škola   kiteboarding škola

Přihlášení do kurzu:

  • osobně v naší prodejně Pegas, Švábky 2, Praha 8
  • telefonicky na čísle 603 15 25 23, 242 413 083 nebo e-mailem na pegas@pegas2000.cz
  • přes e-shop SportWings.cz

Na základě Vaší přihlášky Vám rezervujeme vybraný termín. Tato rezervace Vám platí po dobu jednoho týdne. Během této doby můžete uhradit zálohu 3.000,- Kč (případně celou částku kurzovného) buďto hotově na naší prodejně, složenkou na naší adresu nebo převodem na náš účet. Uhrazením této zálohy máte zajištěné místo ve vybraném termínu.

Do přihlášky nezapomeňte uvést své jméno, telefon a emailovou adresu, případně vaše dosavadní zkušenosti s kitingem.

Místo konání kurzu:

Německý ostrov Rujána je vyhlášenou evropskou kitovou lokalitou s možností výuky v mělké vodě. Tyto podmínky velmi ulehčí a urychlí výuku kiteboardingu.

Ubytování je možmné v kempu ve Wieku. Kemp je velmi jednoduchý, ale čistý a se základním vybavením (teplá sprcha, toalety, místo na mytí nádobí). Platí se 8,75 Eur za osobu a den + počítat cca 2 Eur za sprchu, stan atd.

Stravování je možné individuálně v kempu nebo v nedalekém přístavu. Doporučujeme vybavit se základními potravinami z domova, což umožní maximální využití času pro výcvik. Nabízíme možnost ohřátí potravin a uvaření vody na čaj, kafe a podobné nápoje.

Je možné domluvit společnou dopravu.

Dárkové poukázky - pokud chcete překvapit originálním dárkem a nezapomenutelným zážitkem, přiravíme pro vás zalaminovaný certifikát vystavený přímo na jméno obdarovaného. Cena certifikátu je 6.090,- Kč.