Landkiting kurz individuální 1denní pro náročné

Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení 0 hodnocení
 

Cílem kurzu je rychlé a bezproblémového zvládnutí kita s hrazdou – depowerem a zvládnutí základů jízdy na buggy nebo mountainboardu. Ideální „suchá příprava“ na kiteboarding. Víme, jak maximálně zhodnotit Váš čas!

Dostupnost Skladem
Cena 2 148,76 Kč bez DPH
Cena vč. DPH 2 600 Kč
Počet (ks)

   

Značka Pegas
Kategorie Kite Kurzy
 

 

 

Cena zahrnuje:

 • teoretickou přípravu (technika, aerodynamika, meteorologie, bezpečnost, technika jízdy - křižování)
 • praktickou část – výuka ovládání kita
 • samostatné procvičování pod dohledem instruktora
 • výuku jízdy na buggy a mountainboardu
 • samostatné procvičování jízdy pod dohledem instruktora
 • zapůjčení kompletního kitového vybavení různých velikostí pro každého účastníka (kite komplet, trapéz, helma) podle síly větru a dosaženého stupně ovládání kita + buggy + mountainboard
 • slevu 15% na landkitové vybavení zakoupené v naší prodejně Pegas nebo objednané přes náš web
 • slevu 10% při využití služeb naší kite půjčovny

 

Kurz proběhne při minimálním počtu 2 účastníků.

 

 

Průběh kurzu:

 

S ohledem na bezpečnost účastníků a rychlé osvojení základů powerkitingu používáme pro začátek cvičné kity malých velikostí (Relax 1,8) s ovládáním pomocí tyček (handles) nebo jednoduchou hrazdou. Postupně využíváme větší cvičné kity (Relax 3,5) a tažné kity Pegas Chimera s hrazdou – depowerem o velikostech 3,5 / 5,5 / 8,5 a 11,0 m2 v závislosti na síle větru. Naučíte se připravit si vybavení na start, využívat letové okno, využívat depower a trimy k regulaci výkonu kita, nouzové postupy, přistání kita, postup sbalení.

 

V iindividuálním landkiting kurzu budete mít pro sebe vždy k dispozici kitový komplet (žádné sdílení ve skupině).Tato varianta výrazně zefektivňuje výuku a urychluje získání správných návyků.

Doprava na místo konání kurzu vlastní. Na základě předběžné dohody vám můžeme přepravu zajistit – počet míst je však omezen.

Termíny:

Kurzy probíhají o víkendech, termíny aktualizujeme dle aktuální předpovědi.

 

Individuální termín - pro větší skupinu můžeme kurz uskutečnit na Vámi zvoleném místě kdekoliv v ČR v termínu dle dohody.

Přihlášení do kurzu:

Přihlásit do kurzu se můžete osobně v naší prodejně Pegas, telefonicky na tel. čísle 603 15 25 23 nebo e-mailem na pegas@pegas2000.cz. Na základě Vaší závazné přihlášky vám rezervujeme vybraný termín. Protože powerkitingu je sport zásadně závislý na počasí, vždy 1 – 2 dny před konáním kurzu vás budeme kontaktovat (standardně pomocí emailu). Podle aktuální předpovědi buďto kurz potvrdíme a případně upřesníme čas srazu, nebo jej zrušíme a navrhneme vám nejbližší volné náhradní termíny.

Do přihlášky nezapomeňte uvést své jméno, telefon a emailovou adresu.

Místo konání:

Kurzy probíhají v Praze nebo v okolí v dosahu max. 30 km. Konkrétní místo volíme vždy těšně před kurzem na základě nejaktuálnější předpovědi počasí. Nejčastějším místem konání kurzů je Bílá hora - Vypich, prostor před oborou Hvězda.

Vybavení:

 • sportovní obuv
 • oblečení umožňující volný pohyb. Počítejte s možností kontaktu se zemí!
 • pokud máte vlastní osvědčenou helmu, doporučujeme vzít s sebou

Tyto kurzy nabízíme také jako součást firemních nebo skupinových akcí spolu s dalšími aktivitami (paragliding).