Chimera 8,5 / 11,0 komplet

Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení 0 hodnocení
 
Spolehlivý cvičný kite s velkým větrným rozsahem pro začínající kitery a rekreační kitování... Předmětem zápůjčky je kite, hrazda a ovládací šňůry.
Cena od 330,58 Kč bez DPH
Cena vč. DPH od 400 Kč
Značka Pegas
Kategorie Komorové kity
Zvolte variantu
velikost: 1 den na objednávku 500 Kč
413,22 Kč bez DPH
velikost: 2-3 dny / cena za 1 den na objednávku 450 Kč
371,90 Kč bez DPH
velikost: 4 dny a více / cena za 1 den na objednávku 400 Kč
330,58 Kč bez DPH
 

Kite komplet s hrazdou a depowerem

 

Chimera 8,5 / 01 - v našich podmínkách ideální a také nejvíce využívaná velikost pro landkiting i snowkiting. Mezi hlavní výhody této nové Chimery patří vynikající točivost, velký rozsah nastavení výkonu pomocí trimu na hrazdě, extrémní větrný rozsah a snadný restart. Zkušeným kiterům umožní být při skocích zase o něco výš a doletět o kus dál.

 

Doporučený větrný rozsah: v závislosti na povrchu umožňuje jízdu při větru od cca 3 m/s, od 4 m/s už dává dostatek výkonu i pro menší skoky. Optimální výkon poskytuje ve větru kolem 6 - 12 m/s, maximální hranice se pohybuje kolem 15 m/s podle zkušeností kitera.

 

Chimera 11,0 / 01 - skvělá zbraň pro zkušenější kitery - výborný potenciál pro skoky spojený s perfektní ovladatelností. Výborný také pro freeride do slabého větru. I pro tuto velikost se podařilo zachovat skvělé letové vlastnosti typické pro velikost Chimera 8,5 - vynikající točivost, velký rozsah nastavení výkonu a snadný restart. Nová Chimera 11/01 je samozřejmě výborný pohon do freeridu v slabším větru nebo hlubokém sněhu, ale hlavní doménou jsou skoky. Je také vhodnou volbou pro těžší jezdce (od cca 85 kg).

Doporučený větrný rozsah: v závislosti na povrchu umožňuje jízdu při větru od cca 2 m/s, od 3 m/s už dává dostatek výkonu i pro menší skoky. Optimální výkon poskytuje ve větru kolem 5 - 10 m/s, maximum se pohybuje kolem 13 m/s podle zkušeností kitera.

 

Při zapůjčení kitů bude nutné složit kauci 8 500,- Kč. Tato částka Vám bude vrácena při předání kitů v nepoškozeném stavu. V případě poškození bude z kauce odečtena cena za opravu vybavení.

Do ceny půjčovného se nazapočítává den před zapůjčením při vyzvednutí po 13.oo hod. a den po zapůjčení při vrácení do 12.oo hod.