Kity jako reklamní plocha

Kity jako létající reklamní objekty

Chcete mít opravdu originální reklamu?

Máte sponzora a potřebujete vyrobit logo na vrchlík padáku?

Chcete si náklady na pořízení paraglidingového nebo kitového vybavení zahrnout do firemních nákladů?

Pokud vás zaujala alespoň jedna z nabízených možností, pak vám nabízíme mimořádnou příležitost jak spojit příjemné s užitečným. Můžete své paraglidové nebo kitové vybavení využít jako reklamní nosič a při každém létání tak propagovat vaší nebo spřátelenou firmu.  Pro vás nebo vaše obchodní partnery a zákazníky vám vyrobíme padákový kluzák, motorový komplet nebo kita "na míru" s logem nebo reklamním nápisem podle vašich požadavků. Váš paraglider nebo kite tak může být létajícím billboardem, který na obloze jistě nikdo nepřehlédne.

Na výrobu reklamy používáme samolepicí tkaninu Skytex. Tento materiál garantuje maximální životnost reklamy. Barevné provedení reklamy je určeno základními barvami této tkaniny. Konkrétní grafické a barevné provedení a cenu zakázky s Vámi vždy předem domluvíme. Cena závisí na velikosti, složitosti a barevném provedení reklamy a na dodaných podkladech. Případná vektorizace a další úpravy nutné pro výrobu budou k ceně připočítány. Pro základní orientaci je možné vycházet z ceny kolem 1.200 – 2.200 / m2. Pro výrobu reklamy je optimální použít vrchlík bez šňůr, tedy ještě před navázáním. Dodatečná výroba reklamy je také možná, cena bude ale přiměřeně vyšší.

Můžeme zajistit také potisk, který je vhodný především pro malé reklamní kity. Je možné vyrobit malé série (od desítek kusů) až po větší zakázky (řádově stovky kusů). Jako příklady firem, které již využily tuto naší nabídku, můžeme uvézt HEWLETT-PACKARD, WINTERFRECH, ROSSIGNOL, ČESKÝ TELECOM, a další.

Více informací naleznete na www.pegas2000.cz. nebo nás můžete kontaktovat na e-mail pegas@pegas2000.cz, tel 603 15 25 23.

 

 

 

Záznamy nebyly nalezeny...