Pokračovací kurz 3denní - užijte si kiteboarding naplno!

Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení 0 hodnocení
 
Za výbornou cenu Vám nabízíme osvědčený koncept 3denních kiteboarding kurzů s maximálně individuálním přístupem. Naším společným cílem bude Vaše bezpečné a rychlé zvládnutí základů kiteboardingu.
Dostupnost na objednávku
Cena 5 371,90 Kč bez DPH
Cena vč. DPH 6 500 Kč
Počet (ks)

   

Značka Pegas
Kategorie Kiteboarding kurzy
 

Naše kurzy jsou určeny pro ty, kteří se chtějí kiteboarding opravdu naučit! Nekoupíte je přes žádné slevové servery a podobné hromadné nabídky.

Kurzy probíhají v malé skupině, zpravidla 4 - 6 klientů. Tento koncept nám umožňuje přizpůsobit průběh kurzu možnostem a schopnostem každého jednotlivce a zajistit opravdu individuální přístup. Jakmile zvládnete tyto základy, můžete s námi dále jezdit a využívat kiteboarding tripů, na kterých vám poskytneme potřebné vybavení a zázemí.

Vše probíhá na ověřeném spotu Rujana na severu Německa. Tato lokalita je pro nás "suchozemce" optimální co do dostupnosti, vyhlášená stálými a pravidelnými větry a mělkou, vyhřátou vodou. Nabízí také mnoho možností "vedlejšího" vyžití - cyklostezky, písečné pláže a krásné pobřeží, pro gurmány vyhlášené mořské speciality, mořské muzeum atd.

 

V ceně pokračovacího kurzu získáte:

  • především praktickou část zaměřenou ovládnutí kita i prkna na vodě, samostatnost a schopnost nastoupat proti větru
  • kompletní vybavení různých velikostí (kite komplet, trapéz, helma, vesta) podle síly větru a dosaženého stupně ovládání kita
  • zapůjčení neoprénu
  • slevu 15% na kiteboardové vybavení zakoupené v naší prodejně Pegas nebo objednané přes náš web.

Průběh kurzu:

Kurzy probíhají o prodloužených víkendech vždy od pátku do neděle.

Sraz a začátek kurzu bude vám vždy před odjezdem upřesníme.

Náplň těchto kurzů je individuální a závisí na tom, s jakými znalostmi na kurz příjdete. Vše je zaměřeno na hlavní cíl, tedy získání samostatnosti na vodě!

Celkový průběh kurzu je limitovaný pouze větrem a vaší fyzickou kondicí!

Konec kurzu je v neděli kolem 14h.

Termíny:

Na kurzy využíváme především prodloužené víkendy od pátku do neděle, termíny naleznete v našem kalendáři.

Přihlášeným zájemcům rozesíláme info o termínech e-mailem.

 

 

Přihlášení do kurzu:

Přihlásit do kurzu se můžete osobně v naší prodejně Pegas, Švábky 2, Praha 8, telefonicky na čísle 603 15 25 23 / 242 413 083 nebo e-mailem na pegas@pegas2000.cz. Na základě Vaší přihlášky Vám rezervujeme vybraný termín. Tato rezervace Vám platí po dobu jednoho týdne. Během této doby můžete uhradit zálohu 2.500,- Kč (případně celou částku kurzovného) buďto hotově na naší prodejně, složenkou na naší adresu nebo převodem na náš účet. Uhrazením této zálohy máte zajištěné místo ve vybraném termínu.

Do přihlášky nezapomeňte uvést své jméno, telefon a emailovou adresu.

Místo konání kurzu:

Ubytování v kempu ve Wieku, kemp je velmi jednoduchý ale zpravidla čistý a se základním vybavením (teplá sprcha, toalety, místo na mytí nádobí). Platí se 8,75 Eur za osobu + počítat cca 2 Eur za sprchu, stan atd.

Stravování je možné buďto přímo v kempu nebo v nedalekém přístavu. Doporučujeme ale vybavit se potravinami z domova, což umožní maximální využití času pro výcvik. Nabízíme možnost ohřátí potravin a uvaření vody na čaj, kafe a podobné nápoje.

V omezené míře je možné využít společnou přepravu, v případě zájmu nás kontaktujte.

Na kurzy vám můžeme připravit originální zalaminované dárkové poukázky přímo na jméno obdarovaného. Cena certifikátu je 5.090,- Kč.