Individuální kiteboarding kurz - 2.990 / den

Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení 0 hodnocení
 

Kurz určený především pro zájemce, kteří se rozhodují až na místě.

Dostupnost na objednávku
Cena 2 471,07 Kč bez DPH
Cena vč. DPH 2 990 Kč
Počet (ks)

   

Značka Pegas
Kategorie Dárkové poukazy
 

Bezpečná a progresivní  výuka kiteboardingu je poměrně náročná a není možné jí smysluplně realizovat při velkém počtu klientů. Naše kurzy proto probíhají v malé skupině - zpravidla 4 - 6 klientů. Díky tomu můžeme přizpůsobit průběh kurzu schopnostem a možnostem každého jednotlivce a zajistit opravdu individuální přístup a maximální využití času.

Naše kiteboarding kurzy jsou určeny pro ty, kteří mají o kiteboarding opravdový zájem a chtějí se ho skutečně naučit. Nejedná se o žádné "masové" akce založené na nabídkách různých slevových serverů. Proto také nabízíme pro absolventy kurzů možnost navázat na základní zkušenosti a pokračovat až do dosažení samostatnosti. I potom máte ale možnost s námi dále jezdit a využít našit kiteboarding tripů, na kterých vám poskytneme potřebné vybavení a v případě potřeby samozřejmě i nezbytnou podporu.

Kurzy probíhají na osvědčeném německém spotu Rujana. Tato lokalita se maximálně osvědčila díky vyhlášenému stálému a pravidelnému větru, mělké vodě a dobré dostupnosti.


Cena kurzu zahrnuje:

  • teoretickou přípravu - technika, aerodynamika, meteorologie, bezpečnost
  • přípravu vybavení, základní seznámení s ovládáním kitů na zemi
  • praktickou část na vodě
  • kompletní vybavení různých velikostí (kite komplet, trapéz, helma, vesta) podle síly větru a dosaženého stupně ovládání kita
  • zapůjčení neoprénu
  • pro absolventy Pegas landkitových a snowkitoých kurzů slevu 10%!
  • slevu 15% na kiteboardové vybavení zakoupené v naší prodejně Pegas nebo objednané přes náš web.

Průběh kurzu:

Kurzy probíhají o prodloužených víkendech vždy od pátku do neděle. Místem konání je německý poloostrov Rujana, vyhlášený stálými větry a ideálními podmínkami pro výuku kiteboardingu.

Sraz a začátek kurzu je vždy v pátek v 10h v kempu ve Wieku.

Náplň těchto kurzů je individuální a závisí na tom, s jakými znalostmi na kurz příjdete. Vše je zaměřeno na hlavní cíl, tedy získání samostatnosti na vodě!

Celkový průběh kurzu je limitovaný pouze větrem a vaší fyzickou kondicí!

Konec kuru je v neděli kolem 14h.

Termíny:

Na kurzy využíváme především prodloužené víkendy od pátku do neděle. Termíny pro rok 2019 zveřejníme na začátku sezóny.

Přihlášení do kurzu:

Přihlásit do kurzu se můžete osobně v naší prodejně Pegas, Švábky 2, Praha 8, telefonicky na čísle 242 413 083 nebo e-mailem na pegas@pegas2000.cz. Na základě Vaší přihlášky Vám rezervujeme vybraný termín. Tato rezervace Vám platí po dobu jednoho týdne. Během této doby můžete uhradit zálohu 3.000,- Kč (případně celou částku kurzovného) buďto hotově na naší prodejně, složenkou na naší adresu nebo převodem na náš účet. Uhrazením této zálohy máte zajištěné místo ve vybraném termínu.

Do přihlášky nezapomeňte uvést své jméno, telefon a emailovou adresu.

Místo konání kurzu:

Německý ostrov Rujána je vyhlášenou evropskou větrnou lokalitou s možností výuky v mělké vodě.  Uvedené podmínky velmi ulehčí práci a zkrátí časové nároky na zvládnutí základních technik kiteboardingu.

Můžeme nabídnout společnou přepravu autem pro šest osob, kam se i s vybavením pohodlně vejdeme. Cena za dopravu tam i zpět je 1.500,- Kč/osobu

Na kurzy vám můžeme připravit originální zalaminované dárkové poukázky přímo na jméno obdarovaného. Cena certifikátu je 5.090,- Kč.