Dárková poukázka - Landkiting intenzivní VIP kurz 1 den

Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení 0 hodnocení
 

Nejlepší dárek pro vážné zájemce - individuální intenzivní VIP kurz landkitingu!

Dostupnost Skladem
Cena 2 223,14 Kč bez DPH
Cena vč. DPH 2 690 Kč
Počet (ks)

   

Kategorie Dárkové poukazy
 

 

 Cena zahrnuje:

  • teoretickou přípravu cca 30 min. (technika, aerodynamika, meteorologie, bezpečnost, technika jízdy - křižování)
  • praktickou část – výuka ovládání kita 3 hodiny
  • samostatné procvičování pod dohledem instruktora 3 hodiny
  • výuku jízdy na buggy a mountainboardu 3 hodiny
  • samostatné procvičování jízdy pod dohledem instruktora 3,5 hodiny
  • zapůjčení kompletního kitového vybavení různých velikostí pro každého účastníka (kite komplet, trapéz, helma) podle síly větru a dosaženého stupně ovládání kita + buggy + mountainboard
  • zalaminovaný certifikát na jméno

 

S ohledem na bezpečnost účastníků a rychlé osvojení základů powerkitingu používáme pro začátek cvičné kity malých velikostí (Relax 1,8) s ovládáním pomocí tyček (handles) nebo jednoduchou hrazdou. Postupně využíváme větší cvičné kity (Relax 3,5) a tažné kity Pegas Chimera s hrazdou – depowerem o velikostech 3,5 / 5,5 / 8,5 a 11,0 m2 v závislosti na síle větru. Naučíte se připravit si vybavení na start, využívat letové okno, využívat depower a trimy k regulaci výkonu kita, nouzové postupy, přistání kita, postup sbalení.

Ve druhé části kurzu se soustředíme na samotnou jízdu – nácvik rozjezdu, princip jízdy, obraty, křižování a stoupání proti větru. Na závěr kurzu zbývá samostatné procvičování jízdy.

V Landkiting VIP kurzu budete mít pro sebe vždy k dispozici kitový komplet (žádné sdílení ve skupině).Tato varianta výrazně zefektivňuje výuku a urychluje získání správných návyků.

Doprava na místo konání kurzu vlastní. Na základě předběžné dohody vám můžeme přepravu zajistit – počet míst je však omezen.

Termíny:

Kurzy probíhají o víkendech aktuálně podle předpovědi počasí.

 

Individuální termín a místo - pro větší skupinu můžeme kurz uskutečnit na Vámi zvoleném místě kdekoliv v ČR v termínu dle dohody.

Přihlášení do kurzu:

Majitel certifikátu se může na vybraný termín přihlásit buď osobně v naší prodejně Pegas (Švábky 2, Praha 8), telefonicky na čísle 242 413 083 nebo e-mailem na pegas@pegas2000.cz. Na základě přihlášky Vám potvrdíme rezervaci termín a pošleme podrobné info ohledně kurzu.

Do přihlášky nezapomeňte uvést své jméno, telefon a emailovou adresu.

Místo konání:

Kurzy probíhají v Praze nebo v okolí v dosahu max. 30 km. Konkrétní místo volíme vždy těšně před kurzem na základě nejaktuálnější předpovědi počasí. Nejčastějším místem konání kurzů je Praha - Smeťák (mezi Uhříněvsí a Pitkovicemi).

Vybavení:

  • sportovní obuv
  • oblečení umožňující volný pohyb. Počítejte s možností kontaktu se zemí!