Dárkový certifikát buggykiting - výjimečný kurz s individuálním profesionálním přístupem

Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení 0 hodnocení
 
Kitový kurz zaměřený na buggykiting - využití síly draka k jízdě!
Dostupnost ano
Cena 2 223,14 Kč bez DPH
Cena vč. DPH 2 690 Kč
Počet (ks)

   

Značka Pegas
Kategorie Dárkové poukazy
 

Díky našemu profesionálnímu a individuálnímu přístupu založenému na mnohaletých zkušenostech nabízíme ovládnutí základů buggykitingu během jediného dne! V případě nepříznivých povětrnostních podmínek garantujeme dokončení kurzu v náhradním termínu!

 

Cena zahrnuje:

  • teoretickou přípravu cca 30 min. (technika, aerodynamika, meteorologie, bezpečnost, technika jízdy - křižování)
  • praktickou část – výuka ovládání kita cca 3,5 hodiny
  • základy jizdy s buggy - rozjezd, koordinace s kitem, křižování na vítr - cca 3 hodiny
  • kompletní kitové vybavení různých velikostí (kite komplet, trapéz, helma) podle síly větru a dosaženého stupně ovládání kita
  • vždy minimálně jeden kite komplet pro 2 účastníky!
  • zalaminovaný certifikát na jméno

Vzhledem k individuálnímu přístupu se mohou časy věnované jednotlivým částem kurzu lišit.

Průběh kurzu:

Začátek:   10.00, pokud nebude dohodnuto jinak. Sraz je v naší prodejně Pegas.

S ohledem na bezpečnost účastníků a rychlé osvojení základů powerkitingu používáme pro začátek cvičné kity malých velikostí (Relax 1,8) s ovládáním pomocí tyček (handles) nebo jednoduchou hrazdou. Postupně využíváme větší cvičné kity (Relax 3,5) a tažné kity Pegas Chimera s hrazdou – depowerem o velikostech 3,5 / 5,5 / 8,5 a 11,0 m2 v závislosti na síle větru. Naučíte se připravit si vybavení na start, využívat letové okno, využívat depower a trimy k regulaci výkonu kita, nouzové postupy, přistání kita, postup sbalení.

Po zvládnutí této základn fáze se soustředíme na samotnou jízdu – nácvik rozjezdu, princip jízdy, obraty, křižování a stoupání proti větru. Na závěr kurzu zbývá samostatné procvičování jízdy.

Konec:    17.00 (platí pro standardní začátek kurzu v 10.00). K časovému rozsahu je připočteno 30 min. na přepravu na místo praktické části kurzu.

Doprava na místo konání kurzu vlastní. Na základě předběžné dohody vám můžeme přepravu zajistit – počet míst je však omezen.

 

Termíny:

Kurzy probíhají o víkendech, termíny aktualizujeme vždy cca 2 – 3 týdny dopředu. Aktuální termíny naleznete na stránkách www.pegas2000.cz.

 

 

Přihlášení do kurzu:

Přihlásit do kurzu se můžete osobně v naší prodejně Pegas, telefonicky na tel. čísle 242 413 083 nebo e-mailem na pegas@pegas2000.cz. Na základě Vaší závazné přihlášky vám rezervujeme vybraný termín. Protože powerkitingu je sport zásadně závislý na počasí, vždy 1 – 2 dny před konáním kurzu vás budeme kontaktovat (standardně pomocí emailu). Podle aktuální předpovědi buďto kurz potvrdíme a případně upřesníme čas srazu, nebo jej zrušíme a navrhneme vám nejbližší volné náhradní termíny.

Do přihlášky nezapomeňte uvést své jméno, telefon a emailovou adresu.

 

Místo konání:

Kurzy probíhají v Praze nebo v okolí v dosahu max. 30 km. Konkrétní místo volíme vždy těšně před kurzem na základě nejaktuálnější předpovědi počasí. Nejčastějším místem konání kurzů je Bílá hora - Vypich, prostor před oborou Hvězda.

 

Vybavení:

  • sportovní obuv
  • oblečení umožňující volný pohyb. Počítejte s možností kontaktu se zemí!
  • pokud máte vlastní osvědčenou helmu, doporučujeme vzít s sebou

 

Na kurzy vám můžeme připravit originální zalaminované dárkové poukázky přímo na jméno obdarovaného.